Стрічка новин - 20-01-2020, 06:01 - admin 422

Проходимо курси по спорту самостійно

Проходимо курси по спорту самостійно

Оздоровлення організму – річ корисна й потрібна. Й одна з важливих ролей в ньому відводиться заняттям спортом.

Вид спорту й фізичних навантажень вибирається зазвичай відповідно до вподобань людини та наявності чи відсутності протипоказань за станом здоров’я. Це може бути просто відвідування тренажерного залу. Або гра в командні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол. Командні види добре розвивають не лише фізичну форму, а й координацію рухів, мислення та прогнозування. В багатьох випадках гравцю потрібно вміти вчасно оцінити розстановку партнерів по команді та оцінити, якою вона буде за мить. Це дозволить виконати ігрову дію з максимальною ефективністю.

Добре підтримують фізичну форму індивідуальні види спорту, наприклад, великий теніс. Коли ви приймаєте участь у цій грі, йде тренування відразу в кількох напрямках. По-перше, працює мозок, тому що потрібно вираховувати комбінації, які дозволять виграти очко. Десь пробити сильніше, десь – слабше. Десь коротше, десь – глибше. По-друге, працюють м’язи рук, адже ви тримаєте ракетку й наносите нею удари по м’ячу. По-третє, добре прокачуються м’язи ніг. Щоб якісно нанести удар, необхідно вчасно і під потрібним кутом підійти до м’яча. Проте не всі індивідуальні види спорту добре розвивають різні напрямки. Той же настільний теніс дещо поступається великому. Навантаження на ноги й руки там не таке значне. Цей вид спорту має суттєву перевагу. Так як добре розвиває реакцію, оскільки суперник наносить удар з близької відстані і, щоб гостро відповісти, потрібно швидко реагувати на цей удар.

Освоїти тонкощі занять тим чи іншим видом спорту можна, найнявши індивідуального тренера, або самостійно. В другому випадку в нагоді стануть курси по спорту (рос. курсы по спорту). Зазвичай це нетривалі відео, на яких інструктор або тренер на власному прикладі демонструє особливості, які потрібно знати. Звісно, є платні курси. Але безкоштовних відео в мережі достатньо. Причому серед них трапляються якісні й інформативні заняття. Їх можна знайти як на вузькоспеціалізованих сайтах, так і на популярних відеохостингах типу youtube. Багато авторів з задоволенням ділиться своїм контентом, розміщуючи в ньому рекламу.

Тому якщо ви не маєте коштів на персонального тренера, але хочете підтримувати хорошу фізичну форму, зайнявшись новим для себе видом спорту, завжди можна скористатися безкоштовними курсами. Завжди перебувайте у відмінній формі й будьте здорові!

Погода