- 02-08-2015, 11:08 - sasa 168

Пустовіт і Сементяєв – призери на етапі Кубка України з велокросу

Сьогодні, 2 серпня, у Харкові завершився цьогорічний 5-й етап Кубка України з велокросу, в якому успішно виступили наші земляки.

У номінації чоловіки – \”еліта\” вихованець кременчуцької школи велоспорту Антон Пустовіт, який нині виступає за команду сусіднього Світловодська, завоював срібну медаль 5-го етапу на дистанції велокросу 30 км (6 кіл – по 5 км, перепад висот – 74 м) з результатом – 1 година 31хвилина 34,2 секунди. На високому 7-му місці в \”еліті\” фінішував представник Полтавщини Микола Панібратець з Комсомольська (1:39:33,2). А переміг у номінації \”еліта\” місцевий гонщик Сергій Симоненко з Харкова (1:28:48,1).

У номінації \”спорт\” бронзовим призером 5-го етапу Кубка країни став полтавець Сергій Сементяєв, він здолав дистанцію 25 км (5 кіл) за 1 годину 37 хвилин 33,2 секунди. Тут наш земляк програв харків\’янам: переможцю – Миколі Сухопалову та срібному призеру – Івану Овчинникову.

Завершальний, 6-й етап Кубка України 2015 року з велокросу відбудеться 6-го вересня у Дніпропетровську.