- 13-06-2015, 09:06 - sasa 238

Рокита і Кобеляки: стовідсоткові показники зі знаком \”плюс\” і \”мінус\”

Сьогодні були зіграні 4 матчі матчі восьмого туру чемпіонату області з футболу серед вищолігових команд. І, гадаю, сенсацій не сталося.

«Олімпія» (Савинці) – ФК «Лубни» 1:0
Перший тайм зустрічі був за молодими лубенцями тренера Анатолія Гришановича, але їм бракувало футбольної майстерності для взяття воріт господарів. У середині другого тайму один з кращих гравців миргородців Євген Стрельцов пройшов лівим флангом і вдало завершив гостру атаку – 1:0. Далі гра була за сценарієм «рівності» і гості могли зрівняти рахунок, але знову їм не вистачало виконавської майстерності. Підопічні Володимира Гришка здобули важку перемогу і піднялися на третій рядок турнірної таблиці. А для лубенців чекає нове домашнє цікаве протистояння 20 червня – ФК «Лубни» приймає на стадіоні «Центральний» одноосібного лідера змагань ФК «Рокита». Початок зустрічі:17.00.

ФК «Рокита» – ФК «Глобине» 2:0
І знову лідер обласних футбольних перегонів продовжив серію переможних матчів. Цього разу на шляху команди з Великобагачанського району стала «не слабка» команда ФК «Глобине». Спочатку господарі на 45 хвилині відкрили рахунок завдяки голу Артема Козлова, а у другому таймі чемпіон області-2014 Олександр Щочка  збільшив рахунок у матчі до 2:0. Команда з Рокити здійснила черговий стрибок до чемпіонства: сім матчів – сім перемог!

«Чайка» (Дейкалівка) – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 2:0.
У цьому протистоянні домінували більш досвідченіші господарі, які свою гру втілили у два забиті м’ячі. У переможців голи провели Андрій Кальченко та Ігор Рукавиця.

«Колос» (Кобеляки) – «Динамо» (Решетилівка) 0:1
І знову кобеляцька команда поступилася супернику, але цього разу за декілька хвилин до фінального свистка. Переможний гол у динамівців забив Олег Нечипоренко. Взагалі ж, гості могли ще раніше відкрити рахунок у матчі, але їм бракувало точності в ударах, а ще рятувала поперечина воріт господарів. Це вже шоста поспіль поразка Колоса на старті чемпіонату. Гірше того Кобеляки цього сезону ще навіть не забивали голів.

11 Колос (Кобеляки) 6 0 0 6 0 – 9 0

Завтра (14 червня) в Лубнах буде зіграний один з центральних матчів туру: місцевий «Зеніт» на стадіоні «Центральний» прийматиме віце-чемпіона області-2014 команду «Фламінго» (Комсомольськ). Початок зустрічі:17.00. Як повідомив начальник команди ФК «Рокита» Микола Семука, тренерський штаб рокитянців планує приїхати до Лубен для перегляду цього цікавого футбольного протистояння.