Першість Полтавщини - 20-06-2015, 10:06 - sasa 270

Рокита вперше втрачає очки

У суботу відбулися чотири матчі 9 туру першості Полтавщини серед команд вищої ліги.

ФК «Лубни» – ФК «Рокита» 1:1 (1:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. 9 тур. Лубни. Стадіон «Центральний». 20 червня. 305 глядачів. +23С.
Судді: А Звягінцев, О. Садовий, Я. Опришко (усі – Кременчук). Делегат-інспектор: О. Єрмакова (Полтава).
«Лубни»: Сидорець, Захарченко, Морозюк, Дземку, Сергієнко (Мисюра, 85), Мануляк (Ліхтанський, 77), Бакланов, Реутов, Ламіне, Гулович, Марусич (Печарський, 67). Тренер: А. Гришанович.
«Рокита»: Голуб, Гориславець, Полтавець, Манасян (Корнійчук, 59), Щочка (Воронкін, 82), Семука, Прядко, Гребінюк, Швей, Тарганчук, Василенко (Слован, 77). Тренер: В. Семергей.
Голи: Бакланов (12) – Гребінюк (42).

Це був один з центральних матчів цього туру, в якому муніципальна команда ФК «Лубни» приймала одноосібного лідера вищої ліги, яка до цього не знала що таке втрата очок.

Перший тайм був за лубенською командою, яка переважала знаних гостей у всіх компонентах гри. І вже на початку тайму після передачі головою В’ячеслава Марусича м’яч забив ударом головою Микита Бакланов – 1:0. Під завісу першого тайму чудовий гол провів знову ж ударом головою один з основних т«забивало» гостей Олександр Гребінюк – 1:1.

Після перерви перевага на полі була на стороні гостей, які створили чимало моментів для взяття воріт лубенців – могли зрівняти рахунок досвідчені Олександр Гребінюк, Михайло Прядко, Олександр Щочка. Але молоді підопічні тренера Анатолія Гришановича вистояли і заслужено відібрали очки в одноосібного лідера вищолігових змагань.

Гадаю, це був справедливий результат цього цікавого лубенського протистояння. І юні лубенці відзначилися тим, що гідно зіграли з достойними футбольними опонентами.

Попереду у ФК «Лубни» черговий матч 27 червня (субота) на стадіоні «Центральний», в якому господарі приймають команду ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава). Початок мтчу:17.00.

Результати інших матчів 9 туру:

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) 1:2

Гості у цьому поєдинку перемагали юних ворсклян з рахунком 2:0. Голами відзначилися Анатолій Ситник і Олександр Овдієнко. Але на доданій третій хвилині матчу господарям вдалося скоротити рахунок завдяки влучному удару полтавця Валерія Якименка.

«Чайка» (Дейкалівка) – ДЮФШ «Молодь» (Полтава) 1:0

Єдиний гол у цій зустрічі на 71 хвилині поєдинку провів Андрій Кальченко зі штрафного удару.

«Фламінго» (Комсомольск) – «Колос» (Кобеляки) 4:0

У цій зустрічі, як і передбачалося, була повна перевага господарів над одним з аутсайдерів вищої ліги, яка втілилася у забиті м’ячі. Двічі відзначився голами Іван Махно і по одному м’ячу забили Олесій Топор і Андрій Кондрашов.

Завтра 21 червня буде зіграний останній матч 9 туру: ФК «Глобине» – «Зеніт» (Лубни).