- 06-06-2015, 09:06 - sasa 239

Рокита зміцнює лідерство

У суботу, 6 червня, відбулося три матчі чемпіонату Полтавщини серед команд вищої ліги. Варто зазначити, що перші поразки в сезоні зазнали Глобине та Олімпія, а ось Рокита після шести зіграних матчів має стовідсотковий показник і законне перше місце.

ФК «Лубни» – «Чайка» (Дейкалівка) 4:1 (1:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. 7 тур. 6 червня. Стадіон «Центральний». + 24С. 205 глядачів.
Судді: А. Звягінцев, Є. Сухенко, А. Дробіт ( усі – Кременчук). Делегат-інспектор: В. Наритник (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець, Мануляк, Гулович (Артеменко, 85), Ламіне, Марусич (Печарський, 56), Реутов (Мандрика, 79), тупоровський (Мисюра, 54), Захарченко (Романенко, 79), Морозюк, Бакланов, Дземку. Тренер: А. Гришанович.
«Чайка»: Гуржій, Яременко (Сорокотя, 79), Кубай, Кувеньов, Нижник, Червонцев, Банний, Кальченко, Жаріков, Переверзєв (Сітак, 46), Зоря. Тренер: І. Долгошеєв.
Голи: Марусич (7), Мануляк (54, 60), Мандрика (90+2) – Банний (10, з пенальті).

Цей матч був видовищним та цікавим для лубенських уболівальників, адже господарі приймали чинного чемпіона першолігового чемпіонату області і дебютанта вищої ліги.

Перший тайм команди зіграли, як кажуть, «нарівні». Спочатку відкрив рахунок В’ячеслав Марусич, підставивши вчасно футбольну ногу після прострілу його колег по команді – 1:0. Буквально через декілька хвилин голкіпер лубенців Павло Сидорець, звалив нападника гостей і арбітр призначає пенальті, який чітко виконує капітан зіньківської команди Дмитро Банний – 1:1.

Другий тайм чомусь пройшов «під диктовку» молоді підопічних Анатолія Гришановича, які діяли напрочуд злагодніше і гостріше. І це вдалося взнаки: господарі вколотили у ворота «Чайки» ще три м’ячі. У підсумку впевнена перемога лубенців — 4:1.

Інші матчі 7 туру:

«Фламінго» (Комсомольськ) – ФК «Глобине» – 1:0
Єдиний і переможний гол у господарів провів на 34 хвилині з пенальті кращий бомбардир господарів Олексій Топор.

«Олімпія» (Савинці) – ФК «Рокита» 0:1
Це був один з центральних матчів першого кола. І знову переможний гол у ворота господарів провів на 4 хвилині поєдинку Артем Козлов.

Матч ДЮСШ «Молодь» (Полтава) – «Колос» (Кобеляки) перенесено на 17 червня. Ще один поєиднок туру Динамо — Зеніт відбудеться завтра, 7 червня в Решетилівці.