Баскетбол - 11-08-2015, 09:08 - sasa 393

Роман Романенко увійшов до символічної збірної ветеранів українського баскетболу

В Южному завершився чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів, який пройшов у рамках V Всеукраїнських ігор ветеранів спорту, присвячених пам\’яті М. Баки. В одній із вікових номінацій турніру – понад 45 років – виступила команда Полтави.

Серед своїх ровесників-ветеранів (16 команд), наші земляки, які вирушили на змагання за свої власні кошти, фінішували на 7-му місці. Турнірна хронологія виступів полтавців була такою: Харків – 70:76, Київ – 74:81, Івано-Франківськ – 62:64, Житомир – 71:42, Донецьк – 64:62, Дніпропетровськ – 54:50, у матчі за 7-е місце полтавці перемогли Запоріжжя – 72:68.

У складі полтавських ветеранів (тренер – Віктор Шевченко) в Южному грали лише 6 баскетболістів: Сергій Ломан, Василь Кучеренко, Роман Романенко, Віктор Маслов, Олександр Беспалий і Сергій Карнаух. Кращим гравцем і снайпером полтавських ветеранів був Роман Романенко – колишній гравець \”Полтава-Баскет\”, срібний призер чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги 1999 року. За підсумками змагань полтавця Романа Романенка включено до символічної збірної ветеранів українського баскетболу у віковій номінації понад 45 років.

Чемпіонами України у цьому віці абсолютно прогнозовано стала команда Києва, основний кістяк якої складали зіркові гравці київського \”Будівельника\” – переможці останнього чемпіонату СРСР. У фінальному матчі кияни перемогли ветеранів Одеси – 48:42.