Розгромна поразка \”Кременчука\”

У Херсоні відбувся центральний матч першого етапу “Кубка Чорного моря”.

ХК «Дніпро» – ХК «Кременчук» – 10:2 (2:0, 2:2, 6:0).
Судді: В. Клименко, А. Максимович.
Шайби:13:06 – 1:0 Стрелков (Пойда), 19:41 – 2:0 Куц (Варивода), 22:26 – 3:0 Куц (Букатін), 23:00 – 3:1 Скритський (Смирнов А.), 26:03 – 4:1 Павлишин (Варивода, Стрелков), 32:20 – 4:2 Лозовський (Олійник, Савицький, біл.+2), 42:30 – 5:2 Куц (Букатін), 42:40 – 6:2 Букатін (Павленко), 48:47 – 7:2 Блищик (Білоус), 50:28 – 8:2 Пойда (Стрелков), 58:47 – 9:2 Стрелков, 59:47 – 10:2 Букатін (Куц).
Штраф: 8 – 14 (4-6, 4-6, 0-2).

Зустріч на херсонській “Фаворит-Арені” визвав у місцевих вболівальників великий інтерес. Матч між лідерами турніру виявився багатим на закинуті шайби. Гості були змушені звикати до стандартних розмірів поля, але це їм не завадило першими створити небезпеку біля воріт “Дніпра”. Зусиллями дуету Скритський-Савицький кременчужани, граючи у більшості, тричі загрожували воротам Ігоря Малети. Двічі вдало грав голкіпер, а ще в одному випадку на допомогу прийшла поперечина. Відстоявши свої ворота у меншості, дніпряни провели швидку атаку. Олександр Пойда асистував Валерію Стрелкову, який відкрив рахунок у матчі. Під кінець періоду шайба вдруге побувала у воротах кременчужан. Її автором став Куц.
Другий період пройшов у рівній боротьбі, про що свідчить рахунок 2:2. Знову першими закинули господарі – Рустам Куц з передачі Олександра Букатіна втретє запалює червоне світло за воротами Короткого. Та вже через півхвилини зусиллями свого найкращого бомбардира гості відіграли одну шайбу. До завершення періоду команди обмінялися шайбами. На влучний кидок Павлишина своїм точним кидком відповів Лозовський.

Справжнім холодним душем став для гостей початок заключної двадцятихвилинки. Впродовж десяти секунд херсонці двічі засмутили кременчужан, довівши свою перевагу до чотирьох шайб. Від такого удару команда з берегів Дніпра так до завершення матчу і не відійшла. Натомість у свої ворота отримала ще чотири шайби. У підсумку 10:2 – легка перемога “Дніпра”, який за втраченими очками виходить в одноосібні лідери.

Інші матчі турніру: ХК “Одеса” – ХК “Катран” – 14:4 (4:0, 5:2, 6:2), ХК “Легіон” – МХК “Миколаїв” – 4:9 (1:3, 0:4, 3:2), ХК “Легіон” – ХК “Оріон” – 1:2 Б (0:0, 1:1, 0:0, бул.0:1), МХК “Миколаїв” – ХК “Оріон” – 14:3 (4:1, 3:0, 7:2), ХК “Катран” – ХК “Фаворит” – 6:5 (2:0, 1:2, 3:3), ХК “Катран” – ХК “Ведмеді” – 4:7 (1:3, 0:3, 3:1), ХК “Легіон” – ХК “Одеса” – 4:10 (0:2, 3:1, 1:7), ХК “Гольфстрім” – ХК “Оріон” – 10:6 (2:1, 4:2, 4:3), ХК “Легіон” – ХК “Катран”- 9:1 (3:0, 2:0, 4:1), ХК “Дніпро” – ХК “Одеса” – 6:3 (4:1, 2:1, 0:1).

10 ХК «Фаворит» (м. Херсон)        2 0 0 2 0 6-14 0

Кращим бомбардиром за системою гол+пас є кременчужанин Артем Скритський, який набрав 21 очко. Він же є і найкращим снайпером турніру з тринадцятьма закинутими шайбами, а його одноклубник Олександр Савицький лідер серед асистентів. На його рахунку 11 результативних передач.