Аматори - 29-11-2009, 09:11 - sasa 7

\”Розсошенці\” – володар \”Осіннього кубку\”!

\”Розсошенці\” – володар \”Осіннього кубку\”!

Відбулися півфінальні ігри “Осіннього кубку” Полтавського району з футболу. Обидва протистояння виявилися запеклими та безкомпромісними.
Першу перепустку у фінал розігрували між собою ФК “Розсошенці” та “Гренада” з Микільського. Номінальні гості, а ними були футболісти “Гренади”, активніше розпочали матч і першими відкрили рахунок. Та незабаром минулорічний володар цього трофею відновив статус кво. Перший тайм завершився нічиєю. А от у другому повна територіальна перевага була на боці футболістів з “Розсошенців”. Вони неодноразова мали шанс забити, але у вирішальний момент або точність підводила футболістів, або на заваді ставав голкіпер “Гренади” Антон Карякін. Таким чином матч перейшов в додатковий час. У екстра таймі номінальні господарі були винагородженні сповна. У першій п’ятнадцятихвилинці три м’ячі побували у воротах “Гренади” і доля путівки була вирішена. Під завісу додаткового часу “Гренада” підсолодила поразку ще одним голом та на більше їх не вистачило.
     У другому півфіналі зійшлися розсошанський “Олімп” та супрунівська “Дукла”. Початок зустрічі був за розсошанами, про що і свідчить гол забитий Панасенком на 15-й хвилині. Згодом гра вирівнялася і суперники по черзі обмінювалися гострими випадами та до небезпечних моментів справа так і не дійшла. Здавалося перша половина так і завершиться мінімальною перемогою “Олімпа”, але прикра помилка голкіпера на виході дозволила “Дуклі” зрівняти рахунок. Друга сорокап’ятихвилинка пройшла за схожим сценарієм. Команди раз по раз могли змінювати рахунок, проте м’яч вперто оминав ворота. Так тривало до 75-ї хвилини, коли атака “Дукли” лівим флангом завершилася прострілом у воротарський майданчик. Ніким неприкритий Дубовий без проблем переправив круглого у сітку. “Олімп” кинувся відіграватися. По черзі на ударні позиції виходили Болдирєв і Панасенко та неперевершено грав воротар “Дукли” Манченко. Під кінець матчу не витримали нерви у Нікіфорова і він завчасно залишив поле. А вже в компенсований арбітром час супрунівці розіграли швидку контратаку апогеєм якої став влучний удар Шалака.
Фінальний поєдинок не виправдав сподівань на цікаву гру. ФК “Розсошенці” легко переграли свого суперника, забивши у ворота “Дукли” чотири сухі м’ячі.

1/2 фіналу
ФК Розсошенці – Гренада (Микільське) 4:2 дод. час
Дукла (Супрунівка) – Олімп (Розсошенці)  3:1

ФІНАЛ
ФК Розсошенці – Дукла (Супрунівка) 4:0

Володимир ХОМІЧ

Погода