- 11-10-2015, 11:10 - sasa 140

Руслан Олексенко і Євген Савєта – переможці командного чемпіонату країни з греко-римської боротьби

У Миколаєві відбувся командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед ФСТ та відомств, в якому у складі збірних команд товариств виступали наші земляки.

У ваговій категорії до 75 кг переможцем став вихованець школи боротьби Полтавщини Руслан Олексенко, який виступає за другу збірну Збройних Сил України. Тут в окремій першості він у фіналі переміг херсонця Аршага Тевоняна зі збірної ЗСУ-1. У ваговій категорії до 98 кг переможцем став полтавець Євген Савєта зі збірної ФСТ \”Україна\”, у фіналі своєї вагової категорії полтавець переміг киянина Зеліма Дзігасова з першої збірної Збройних Сил України.

У командному чемпіонаті України з греко-римської боротьби призерами змагань стали: ЗСУ-1, ЗСУ-2 і ЦР ФСТ \”Колос\”.