Інтерв'ю гравців, тренерів - 06-12-2009, 11:12 - sasa 15

Сергій Долганський: “Шкода, що відбитий пенальті не домоміг нам взяти очки”

Сергій Долганський: “Шкода, що відбитий пенальті не домоміг нам взяти очки”

У матчі з «Карпатами» воротар «Ворскли» Сергій Долганський перед свистком на перерву взяв 11-метровий від Сергія Кузнєцова, а наприкінці зустрічі пропустив необов’язковий гол зі штрафного від Артема Федецького, який і вирішив долю зустрічі. Після фінального свистка воротар прокоментував ці епізоди для turnir.com.ua.

– Сергію, на пенальті від свого тезки ти реагував за ударом чи вгадав, куди і як битиме «карпатівець»?
– Реагувати за м’ячем під час виконання пенальті – справа практично безнадійна. Але я й не вгадував, куди битиме Кузнєцов. Точніше, я правильно передбачив напрям його удару. Тут допоміг досвід. До того ж, я футбольні звички Сергія непогано знаю. Свого часу він грав за «Ворсклу». Шкода лише, що відбитий пенальті не домоміг нам взяти очки.

– У значно простішій ситуації, якщо порівнювати той епізод з пенальті, ти пропустив гол зі штрафного.
– Удар був не таким вже й простим.

– Але Федецький пробив саме у той кут, за який відповідає воротар. Чи ти чекав, що він буде перекидувати м’яча через стінку в ближній кут?
– Та ні, справа в іншому. Коли пробивали штрафний, то через велике скупчення гравців у мене був далеко не найкращий огляд позиції, з якої виконувався удар.

– Тобто ти нормально не бачив сам удар?
– Так, але це ще не все. Федецький пробив дуже підступно – м’яч вдарився об газон перед самими руками і від газону зрикошетив у дальню стійку і відлетів у сітку. Прикро, але що тепер можна зробити?..

– То як, у пропущеному голі твоя вина є?
– Аякже – воротар завжди винуватий, коли м’яч у сітці. А тут ще й забили у той кут, за який я відповідав. А поганий огляд ситуації, рикошет, стійка – кого це тепер цікавить?.. Всі пам’ятатимуть лише результат на табло. А він не на нашу користь.

Віталій Павлишин

Погода