Прес-конференції - 06-05-2010, 08:05 - sasa 193

Сергій Ковалець: \”Результат по грі\”

Сергій Ковалець: \”Результат по грі\”

Наставник пивоварів Сергій Ковалець про матч \”Оболонь\” – \”Ворскла\”.

– Хотів запросити сюди і Саню Рибку. Він не зміг виручити коли забивали перший гол, але виручив в кінцівці. Команда старалася і сезон для дебютанта Прем’єр-ліги вийшов непоганий. Зараз треба все спокійно проаналізувати, є ще одна гра в Донецьку. Ви бачите, що я потроху підпускаю гравців з молодіжного складу. Вони свої матчі часто виграють, це добре, значить є підпитка. З «Металургом» треба зіграти з таким самим настроєм, який був сьогодні.


– Здалося, що в другому таймі «Оболонь» зіграла значно гірше, ніж до перерви.
– Значить «Ворскла» прибавила. Все ж це команда, яка виграла Кубок України, в них стабільний склад, який грає вже три роки. Стабільність це дуже важливо. «Ворскла» взагалі команда хорошого рівня. «Динамо» і «Шахтар» їх обіграти не можуть. Хоча в другому таймі в нас також були моменти і ми моментами ми грали досить добре. Вважаю результат по грі. Кулаков не забив пенальті, а в нас в першому таймі Сибіряков не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером.

– Є відчуття розчарування, що останній домашній матч не виграли?
– Звичайно. Хлопці через це також переживають. Але якщо проаналізувати та оцінити їх дії в кожному матчі, то вони зробили досить багато. До того ж в другому колі до команди вже ставилися зовсім по іншому. Відбулася зміна тренера, пішли деякі футболісти, три матчі пропустив Рожок…

– З’явилися чутки, що ви зацікавлені у послугах братів Баранців.
– В них є контракт з футбольним клубом «Львів». Звісно, хочеться бачити в своєму складі класних гравців. Таких як Слюсар, Баранець, Валяєв, Шацьких чи Мілевських. Селекція йде і ми маємо підсилюватися. Може деякі футболісти покинуть команду. Я добре знаю Баранців, але час покаже.

– Вже вимальовуються плани на наступний сезон?
– 11 травня відбудеться зустріч з президентом. Ми обговоримо кого можемо запросити в команду, зважаючи на те, хто залишиться в команді. Звичайно, підсилюватися треба. Ми підпускаємо до основного складу молодь і ми надалі будемо надавати їм шанс. Але молодих футболістів треба по трішечки підпускати. Можна привести приклад Кости, якого купили за великі гроші, але Луческу його випускає його на 15-20 хвилин. Тож вихід молодих футболістів треба дозувати. Але все залежить від них. Є збори і ігри де можна себе проявити.

Сергій ГУЛІЄНКО
UA-Футбол

Погода