Останні новини - 17-05-2011, 10:05 - sasa 18

Сергій Лисенчук – знову головний на \»Україні\»

Сергій Лисенчук – знову головний на \»Україні\»

Стала відомою суддівська бригада матчу останнього, 30 туру, між «Карпатами» та «Ворсклою».

 

Головним арбітром у полі буде киянин Сергій Лисченчук, який лише двічі судив матчі за участю «Ворскли». У цьому сезоні він обслуговував матч у Донецьку де місцевий «Металург» переміг полтавців – 2:0. Лисенчук показав тоді одну жовту картку (суперникам «Ворскли») та призначив у ворота ворсклян пенальті, яке, щоправда не було реалізовано. А ось другий матч, який обслуговував Лисенчук була гра 1/8 фіналу Кубка країни де \»Карпати\» приймали \»Ворсклу\» у себе вдома. Тоді полтавці програли з усіма статтями — 0:3, а рефері обмежився лише одним попередженням в бік ворсклян. Отже, 21 травня, відбудеться повернення Лисенчука на стадіон \»Україна\» у Львові, де він знову судитиме \»Карпати\» і \»Ворсклу\».

 

До речі, Сергій Лисенчук — син відомого тренера футзальної збірної України, а в минулому воротаря полтавської команди та головного тренера \»Ворскли\» 1990 року — Геннадія Лисенчука.

 

Допомагатимуть Лисенчуку арбітри на лінії — Олег Муравйов (Маріуполь) та Наталія Рачинська (Київ). Резервний арбітр, він же головний рефері молодіжних складів команд — Дмитро Кутаков (Бровари). Інспектор ФФУ — Ігор Хіблін (Хмельницький).

 

Нагадаємо, що матч \»Карпати\» — \»Ворскла\» відбудеться, у суботу, 21 травня у Львові на стадіоні \»Україна\». Початок о 16 годині.

 

Автанділ ПОТІДЗЕ

Погода