Останні новини - 04-01-2013, 05:01 - sasa 32

Сергій Свистун: \»Куценко уже на контракті з \»Ворсклою\»

Сергій Свистун: \»Куценко уже на контракті з \»Ворсклою\»

У перший робочий день нового року наставник ворсклян Сергій Свистун поспілкувався з представинками ЗМІ

 

— З яким настроєм команда вийшла з відпустки? Які найближчі плани?
— Команда налаштована добре. Це було видно по медкомісії. Тільки дехто трохи із зайвою вагою, але до певного періоду приведуть себе в порядок. Налаштовані всі по-бойовому: і ті люди, які з оренд повернулися, і новачки. Комплектація команди не закінчується. Якщо ми побачимо, що люди «не тягнуть», ми будемо робити ще придбання.

— Куценко і Сілюк на перегляді або є домовленості?
— Сілюк на перегляді, а Куценко уже на контракті.

— Хто з новачків приєднається до команди на зборах?
— Є ще один балканський легіонер — атакуючий півзахисник Александар Петровіч.

— Курилов відновився від травми?
— У нього була серйозна травма. Тиждень працюватиме за індивідуальною програмою, а потім починає працювати в загальній групі. Будемо сподіватися, що обійдеться без рецидиву.

— Прокоментуйте уход Безуса і Селіна. Ким і як плануєте їх замінити?
— Вони були основними гравцями, але футбол на місці не стоїть. Якщо людей запрошують топ-команди, як не дати хлопцям спробувати свої сили. Вийде — ми будемо раді за них. Не вийде — я їм сказав, що буду радий бачити їх у «Ворсклі» знову. Ми не повинні були їм заважати спробувати себе на більш високому рівні. Уболівальники запитають: «А як же наша команда?» Тренерський штаб зробить все можливе, щоб знайти гідну заміну. Безус і Селін не приходили в «Ворсклу» відомими футболістами, вони виросли тут. Чому ж нашої молоді: Баранник, Курелеху, Скляр не дати шансу. У них потенціал не менше. Ми будемо ставити найвищі цілі, грати тільки на перемогу.

Прес-служба ФК \»Ворскла\»

Погода