Інтерв'ю гравців, тренерів - 28-03-2013, 01:03 - sasa 12

Сергій Свистун: \”Ми все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити\”

Сергій Свистун: \”Ми все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити\”

Очільник Ворскли про весняні матчі потавської команди

– Сергію Володимировичу, на вихідних ви провели спаринг, благо, вашу область, на відміну від західних та північних, снігом не засипало…
– …Зате ось уже два дні дощі періщать (розмова відбулась у понеділок уранці. – В. Б.). Тому умови проведення товариської гри з \”Кременем\” складно назвати оптимальними, бодай через вологе поле.

– Знаєте, минулого тижня я прикинув, що з усіх клубів ПЛ \”товарняки\” зганяла десь половина, інша віддала перевагу тренуванням. У чому ж практична користь зустрічі з сусідами?
– По-перше, саме так маємо змогу підтримувати тижневий цикл матчів. Так, є чимало \”але\”: калібр суперника не той, ще й грали футболісти максимум по тайму. Проте \”плюсів\” тут більше… По-друге, зустрічаючись із явно слабкішою командою, дали змогу своїм нападникам зробити те, що в них допоки не виходить у рамках ПЛ: забивати м’ячі.

– До форвардів ще дійдемо, наразі ж хотілося би почути про ваш останній рубіж: наскільки зрозумів, у вас дуже непогано виступив молодий воротар Олексій Казаков… Ну, порівняно молодий – 23 роки, однак кілька разів він доволі непогано \”потягнув\”!

– На нього, як і на Дмитра Непогодова (можу також згадати й інших дублерів \”Ворскли\”) розраховуємо на майбутнє.

– Вочевидь, ключове слово тут – \”майбутнє\”.

– Давайте поки що про це не говоритимемо – не на часі.

– Гаразд… Зате на часі у вас порівняно невеликий гандикап перед \”Говерлою\”. Кажуть, ужгородці мають шанси обійти полтавців…

– Шанси є в усіх і завжди. Ми, вважаю, все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити. Проте вірю, що незабаром і результати прийдуть. У нас на кожну зустріч – чудове налаштування, проте допоки не щастить. Іще й травми, як завжди, не до речі – особливо дошкульним став виліт із лав Янузі.

– Ви лише не ображайтеся, проте мушу запитати: тут знову активізувалися розмови, що минулорічний осінній спурт \”Ворскли\” є заслугою Миколи Павлова, а тепер, мовляв, усе стало на законні місця.
– Розмовляти можна про що завгодно… У нас, повторюю, є гра, цей позитив рано чи пізно має вилитися в очки, треба елементарно зачекати. Візьміть, як приклад, матч із \”Динамо\” в Києві, особливо – другий тайм… А непоганий футбол мусить забезпечити перемоги.

\”Український футбол\”

Погода