Інтерв'ю гравців, тренерів - 28-03-2013, 01:03 - sasa 23

Сергій Свистун: \»Ми все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити\»

Сергій Свистун: \»Ми все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити\»

Очільник Ворскли про весняні матчі потавської команди

— Сергію Володимировичу, на вихідних ви провели спаринг, благо, вашу область, на відміну від західних та північних, снігом не засипало…
— …Зате ось уже два дні дощі періщать (розмова відбулась у понеділок уранці. — В. Б.). Тому умови проведення товариської гри з \»Кременем\» складно назвати оптимальними, бодай через вологе поле.

— Знаєте, минулого тижня я прикинув, що з усіх клубів ПЛ \»товарняки\» зганяла десь половина, інша віддала перевагу тренуванням. У чому ж практична користь зустрічі з сусідами?
— По-перше, саме так маємо змогу підтримувати тижневий цикл матчів. Так, є чимало \»але\»: калібр суперника не той, ще й грали футболісти максимум по тайму. Проте \»плюсів\» тут більше… По-друге, зустрічаючись із явно слабкішою командою, дали змогу своїм нападникам зробити те, що в них допоки не виходить у рамках ПЛ: забивати м’ячі.

— До форвардів ще дійдемо, наразі ж хотілося би почути про ваш останній рубіж: наскільки зрозумів, у вас дуже непогано виступив молодий воротар Олексій Казаков… Ну, порівняно молодий — 23 роки, однак кілька разів він доволі непогано \»потягнув\»!

— На нього, як і на Дмитра Непогодова (можу також згадати й інших дублерів \»Ворскли\») розраховуємо на майбутнє.

— Вочевидь, ключове слово тут — \»майбутнє\».

— Давайте поки що про це не говоритимемо — не на часі.

— Гаразд… Зате на часі у вас порівняно невеликий гандикап перед \»Говерлою\». Кажуть, ужгородці мають шанси обійти полтавців…

— Шанси є в усіх і завжди. Ми, вважаю, все робимо правильно: гра є, проте ніяк не можемо забити. Проте вірю, що незабаром і результати прийдуть. У нас на кожну зустріч — чудове налаштування, проте допоки не щастить. Іще й травми, як завжди, не до речі — особливо дошкульним став виліт із лав Янузі.

— Ви лише не ображайтеся, проте мушу запитати: тут знову активізувалися розмови, що минулорічний осінній спурт \»Ворскли\» є заслугою Миколи Павлова, а тепер, мовляв, усе стало на законні місця.
— Розмовляти можна про що завгодно… У нас, повторюю, є гра, цей позитив рано чи пізно має вилитися в очки, треба елементарно зачекати. Візьміть, як приклад, матч із \»Динамо\» в Києві, особливо — другий тайм… А непоганий футбол мусить забезпечити перемоги.

\»Український футбол\»

Погода