Новини - 26-04-2010, 11:04 - sasa 212

Ще 4 медалі молодіжних ігор

У Коломиї завершився турнір з пауерліфтингу за програмою V літніх молодіжних ігор України.

У цих змаганнях атлети збірної Полтавщини вибороли 4 медалі. Чемпіонами Ігор стали Тамара Стенкова – у ваговій категорії 48 кг вона у сумі триборства зі штангою підкорила вагу 350 кг і Анастасія Зоріна – у категорії 58 кг її результат 340 кг. Дві срібні медалі вибороли Олена Бурнат (до 60 кг) і Віталій Касьяненко (до 60 кг). У командному заліку серед збірних областей ІІ групи заліку молодіжних ігор збірна Полтавщини посіла перше місце.

У комплексному заліку наші земляки завдяки, зусиллями представників дзюдо, тхеквондо ВТФ і пауерліфтингу, на всеукраїнській арені вже завоювали 14 медалей V літніх молодіжних ігор: 3 золоті, 4 срібні, 7 бронзових.