Першість Полтавщини - 03-10-2010, 11:10 - sasa 151

Ще не сказав свого останнього слова \”Локомотив\”

Триває чемпіонат Полтавщини з футболу серед команд першої ліги. У 20 турі сенсацій не сталося – фаворити змагань перемогли своїх опонентів.

Тур стартував 29 вересня. Цього дня відбулося два матчі у Полтаві. Гребінківський «Локомотив» завдав відчутної поразки команді «Молодь-ПДПУ» – 5:1. Два голи забив Юрій Кривенко та по одному разу відзначилися Олег Козаченко, Роман Савицький і Едуард Богомаз. Таким чином, якщо залізничники вдало проведуть заключні матчі першості, не виключено, що команда з Гребінки може претендувати на якесь із призових місць. А поєдинок між командами ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) і зіньківським «Колосом» завершився внічию 1:1.

У неділю, 3 жовтня, відбулися інші матчі туру. Чемпіон області «Велика Багачка» у Дмитрівці Кременчуцького району переграв місцевий «Колос» з рахунком 3:0. Голи забили: Анатолій Подробаха, Антон Оганесов і Михайло Бондаренко.

Підопічні тренера Сергія Плетіня у Пирятині нічого не змогли вдіяти проти гадяцького «Псла» – 3:1 на користь гостей. У переможців м’ячі забили Сергій Гриценко, Едуард Ткаченко і Андрій Сак.

Цікаве протистояння очікувалось у Градизьку, де місцевий «Темп» приймав лідера змагань кременчуцький «Гірник». Матч завершився мінімальною перемогою гірників – 2:1. У гостей відзначилися Сергій Чефонов і Максим Мірошніченко, а у переможених Юрій Богиня.

У Кобеляках місцевий «Колос» зазнав відчутної поразки 1:5 від «Нового життя» з Андріївки Машівського району. Два голи у переможців провів Олексій Ротань і по одному Костянтин Рудь, Андрій Зіпунніков і Олександр Гребенюк.

«Перемога за чотири хвилини» – так можна назвати результат поєдинку у Миргороді, де «Лубни» здолали місцевий «Миргород» – 2:0. Відзначилися голами за чотири хвилини другого тайму Дмитро Нечипоренко і Володимир Величко.

ДЮФШ ФК «Ворскла» – «Колос» (Зіньків) – 1:0
«Колос» (Дмитрівка) – ФК «Велика Багачка» (матч перенесено)
ФК «Пирятин» – «Псел» (матч перенесено)
ФК «Миргород» – ФК «Лубни» – 3:0
 «Колос» (Кобеляки) – «Нове життя» – 0:5
«Темп» – «Гірник» – 0:7

У турнірі юнацьких складів, як і в дорослих, на горі турнірної таблиці без особливих змін. Лідирує як і раніше “Гірник”, який має 58 очок. На 10 менше у “Нового життя”. 42 пункти має в своєму активі “Молодь”.