Аматори - 17-08-2009, 05:08 - Nash 39

«Шишацький кубок»

«Шишацький кубок»

Минулої суботи в Шишиках фінішував обласний турнір із футболу «Шишацький кубок», який у цьому році проводився вже вшосте. Із року в рік збільшується кількість команд-учасниць. Якщо розпочинався він із участі 4 команд, то в минулому році їх було вже 24, а в цьому — 30 із п’ятнадцяти районів Полтавської області: з Шишацького району  — «Космос», «Зоря», ФК «Шишаки», «Авангард», ФК «Жоржівка»; з Диканського  — «Старт», «Візит»; із Зіньківського — «Чайка», «Ворскла-Газовик»; із Великобагачанського — ФК «Рокита», «Нафтовик», «Велика Багачка», ФК «Білагро», ФК «Широка Долина»; з Новосанжарського — «Стандарт»; із Решетилівського — ФК «Решетилівка»; з Глобинського — «Темп»; із Гадяцького — «Псьол»; із Гребінківського – ФК «Рутка»; із Пирятинського — ФК «Пирятин»; із Лохвицького — «Регал  Петролеум»,   «Харчовик»; із Миргородського — ФК «Миргород»; із Машівського – «Нове життя»; з Лубенського — «Сула», ФК «Лубни»; з Чутівського —  «Харчовик», «Нива».

У 2006-2007 рр. кубок дістався футбольному клубу «Велика Багачка», а в минулому році — ФК «Жоржівка».
Цікавою була гра за третє місце та за Кубок у цьогорічному турнірі. У фінал вийшло чотири команди: ФК «Жоржівка» (Шишацький район), ФК «Велика Багачка» (Великобагачанський район), ФК «Лубни» (Лубенський район) та «Нове життя» (Машівський район).

Матч між ФК «Лубни» та «Жоржівкою» викликав безліч емоцій у болільників, але закінчився перемогою «Жоржівки» з рахунком 3:2. М’ячі майстерно забивав у ворота лубенців Євген Супруненко. Варто сказати, що лубенці достойно вели гру, особливо відзначився  Анатолій Сірик, який  відправив два голи у ворота суперників. Ще більший запал у глядачів викликала гра між командами «Нове життя» та ФК «Велика Багачка», адже боротьба була майже рівною і з перемінним  успіхом м’яч переходив із одного боку поля на інший, належне потрібно віддати голкіперам обох команд, які стійко виловлювали м’ячі суперників. У другому таймі напруга гри зросла і результат 1:1, звичайно, дав нагоду реалізуватися командам сповна у додатковому часі. Тож після матчу — пенальті. Рахунок став 5:4 на користь новачків турніру команди «Нове життя» з села Андріївка Машівського району (капітан команди Віталій Сидоренко, тренер Ігор Коваль). На моє запитання, яким чином вдалося новоствореній команді добитися таких успіхів,  Олександр Іванович відповів досить прозаїчно: «Люблю людей, люблю спорт, хочу, щоб молодь укладала сили туди, куди потрібно, щоб зростало здорове покоління українців. Заохочую, підбираємо у команду гравців, працюємо з тренером…».

По закінченні турніру відбулося урочисте нагородження, вручення відзнак та дипломів. Переможці отримали кубок та персональні відзнаки. Кожна команда учасників отримала футбольну форму.

О. Рось (\»Село Полтавське\»)

Погода