- 12-05-2010, 09:05 - sasa 403

\”Шкіряний м’яч\”: перемога лубенців

У Миргороді пройшов фінальний турнір обласних змагань на призи Клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 1998 року народження, в якому у двох групах боротьбу вели вісім команд.

Це юні футболісти з Полтави, Кременчука, Лубен, Нових Санжар (група «А») і Миргорода, Гадяча, Шишак, Кобеляк (група «Б»). Успішно виступили юні вихованці тренера Лубенської ДЮСШ Олександра Сердюка, які у груповому турнірі посіли І місце. У головному фіналі лубенці зустрілися з гадяцькими однолітками, переможцями іншої групи. Основний час не виявив переможця – 1:1. А серію пенальті краще виконали гравці команди Лубен і здобули почесний обласний трофей. У матчі за «бронзу» полтавські юнаки здолали команду Кобеляк. Кращим бомбардиром і нападником змагань став лубенець Олексій Бондар. Незабаром лубенська команда буде відстоювати честь Полтавщини на всеукраїнських змаганнях на призи Клубу «Шкіряний м’яч».