Новини - 14-07-2015, 09:07 - sasa 147

Снайпери \”Ворскли\” знову другі у всеукраїнському турнірі

У Києві відбувся 2-й етап всеукраїнського турніру з компак-спортингу – стрільбі в обмеженому периметрі по літаючих цілях, за підсумками якого \”Ворскла\” (Полтавська обл.) посіла 2-е місце, як і тиждень тому – на 1-му етапі змагань у Хмельницькому.

У Києві снайпери \”Ворскли\” у командному заліку вибили 471 ціль із 600 можливих. Кращий результат серед ворсклян продемонстрував майстер спорту Анатолій Близнюк – 174 цілі із 200 можливих. Сергій Огульчанський вразив 157 цілей, Василь Бєляєв – 140.

\”Ворскла\” програла снайперам команди \”Бекас\” (Київ), які влучили загалом у 493 цілі. На 3-му місці – \”Сокіл\” (Рівне) – 468, на 4-му – \”Майстер\” (Хмельницький) – 465, на 5-му – команда Київської області – 372.

В особистому заліку серед снайперів групи А (майстри спорту міжнародного класу і майстри спорту) ворсклянин Анатолій Близнюк (174 цілі) став срібним призером – тут наш земляк програв лише 1 ціль Віктору Крижанівському з Хмельницького, який переміг із результатом – 175 влучень.

3-й етап всеукраїнського турніру з компак-спортингу відбудеться у Рівному, а потім снайпери змагатимуться у турнірі Кубка України з компак-спортингу.