Новини - 23-11-2010, 11:11 - sasa 246

\”Срібний\” дебют Андрія Сировані

Юний снайпер з Полтавщини майстер спорту Андрій Сировня дебютував у складі кадетської збірної України на 16-му міжнародному турнірі \”Олімпійські надії\”, який проходив у місті Нітра (Словаччина).

У стрілецькій вправі ГП-6 (гвинтівка пневматична, 50 метрів, 60 пострілів – 6 серій по 10 пострілів) у першому старті Сировня посів 9 місце серед 39 учасників з багатьох європейських країн. Наш земляк вибив 580 очок з 600 можливих, його результати за серіями: 96-99-94-96-98-97. За підсумками першого старту у командній першості кадетська збірна України стала срібним призером – 1738 очок. Окрім результату Андрія Сировні (580 очок) тут було враховано результати майстра спорту зі Львова Данила Сахра (582 очка) і майстра спорту міжнародного класу з Дніпропетровська Андрія Колесникова (576 очок).

У другому старті наш земляк відстрілявся значно краще, вибивши 585 очок. Але й тут Сировня посів те ж 9-те місце, яке було у нього й після першого старту. Отже до числа восьми фіналістів в особистій першості серед кадетів він не потрапив. Сировня не став фіналістом, бо у першій серії другого старту вибив тільки 95 очок зі 100 можливих. В наступних серія він стріляв краще – тричі по 98 очок і одного разу – 97. А в останній серії вибив навіть 99 очок. Але стартова \”недостача\” призвела до того, що Андрію не вистачило лише одного очка, щоб повести боротьбу в особистому фіналі.