- 30-09-2012, 11:09 - sasa 168

\”Свої\” \”допомогли\”

ФК «Лубни» – ФК «Глобине» 0:5 (0:4).

Чемпіонат області. «Прем’єр-ліга». XV тур. 30 вересня. Стадіон «Торпедо». 24С. 225 глядачів.

Судді: Ю. Павлюченко, С. Новік, В. Тулін (усі – Полтава).

Делегат-інспектор: В. Ушкань (Кременчук).

ФК «Лубни»: Макаренко, Бабенко (Головко, 12), Захарченко, Загоруйко, Жмурко (Личман, 46 (Копаніцин, 85)), Загородній, Сергієнко (Шоха, 46), Гайдук, Величко, Нечипоренко, Гришанович. Тренер: А Гришанович.

ФК «Глобине»: Клаптенко (Клименко, 69), Жениленко, Таран, Городчанін, Кувшинов, Гавренков, Смакула (Лісняк, 64), Богиня (Галата, 65), Хоменко, Перетятько, Цекало. Тренер: В. Жениленко.

Голи: Загоруйко, (21, у свої ворота) – Хоменко (27, 42), Смакула (44), Перетятько (78).

Цей поєдинок викликав неабиякий ажіотаж з боку лубенських уболівальників, адже цього дня зустрічалися команди, які претендують на четверте місце у цьогорічному чемпіонаті області. Та й ще до складу ФК «Глобине» перейшли колишні основні гравці лубенської команди – Юрій Хоменко і Василь Бараннік (останній, до речі, не грав за «перебором» жовтих карток). І саме кращий гравець Лубен 2011 року Юрій Хоменко став автором двох забитих м’ячів у ворота колишньої команди. А всі неприємності для господарів розпочалися з автоголу досвідченого Андрія Загоруйка, який після рикошету відправив смугастого у сітку власних воріт – 1:0.

Після першого тайму рахунок зустрічі вже був 4:0 на користь гостей – чергового м’яча у ворота луб енців забив Мирослав Смакула. А після перерви господарі поля діяли краще, але їм бракувало точних ударів для взяття воріт суперника. А наприкінці поєдинку глобинчанин Віталій Перетятько після стрімкої атаки гостей влучним ударом ще більше збільшив рахунок у матчі – 5:0. Наступний поєдинок ФК «Лубни» зіграє у Гадячі 6 жовтня проти місцевої команди «Псел».