Останні новини - 08-10-2013, 09:10 - sasa 65

Таврія – Ворскла. Оцінки

Таврія – Ворскла. Оцінки

Із часу матчу в Сімфеполі минуло достаньо часу аби спокійно проаналізувати гру, яка хоч і склалася вдало для ворсклян, але зрештою залишила питання. Наші традиційні оцінки дій футболістів Ворскли.

Дмитро Непогодов – 7. Залишив свої ворота сухими, принаймні тричі ліквідувавши хороші моменти після ударів Калініченка, Назаренка та Фещука. Плюс зірваний вихід сам-на-сам суперника. Результативних помилок не допускав. Хороший матч.

Арменд Даллку – 6,5. Особливих проблем \”Таврія\” перед центром захисту не ставила, а ті ситуації, що могли закінчитись взяттям воріт, до пасиву Даллку занести важко.

Олексій Курилов – 6,5. З кожним матчем останнім часом додає в стабільності і корисності. Без зривів і провалів.

Вадим Сапай – 6. Рівний матч правого захисника. Результативних дій не помічено, видатних подвигів або провальних зривів теж.

Ігор Пердута – 6,5. Склав дуже приємне враження своїми діями та активністю. Лише раз у першому таймі невчасно послизнувся, що могло коштувати команді залікових пунктів.

Артем Громов – 6. Мав один момент для взяття воріт, мав брак у передачах. Від Артема усі очкують більшого, на його позицію конкуренція хороша – набирає кондицій Кривошеєнко, чекає на свій шанс Будник.

Володимир Чеснаков – 6,5. Рівно, спокійно, виважено. Як і личить трудязі в центрі поля.

 

Павло Ребенок – 6,5. Подавав-подавав, навішав-навішав, доки Аксьонов таки не реалізував. Пристойний матч від правого хавбека.

Денис Дедечко – 7. Ось кого не вистачало ворсклянам у матчі з \”Динамо\”. Один з ключових елементів команди Василя Сачка. І передачі роздавав, і відбирав, і по воротах пробивав.

Олег Міщенко – 7,5. \”Хороший удар Міщенка – і Кахріман рятує свою команду!\” Принаймні чотири рази ця фраза описувала події на полі. Олег бив з будь-яких позицій, і головне – сильно і в ствір. Врешті саме Міщенко позиційно виходив на м’яч у моменті з голом. А ще додати взаємодію з партнерами, виходи на ударні позиції… Дуже хороший матч.

Адіс Яховіч – 6,5. Хоч в Сімферополі форвард залишився трішки в тіні партнерів, об’фм роботи попереду він виконав значний. Хоча очікування від македонця незмінні – результативні дії. Пів-бала авансом.

Віталій Сонікссон

Погода