Першість Полтавщини - 22-06-2009, 09:06 - sasa 10

Темп – Харчовик: \”Ви звідси не виїдете…\”

Темп – Харчовик: \”Ви звідси не виїдете…\”

Першість Полтавщини. Друга ліга, група \”А\”

Темп – Харчовик 2:1
Голи: Костенко 77, 83 – Бган 25.
Харчовик: Вінніченко,Синяговський, Бган, Трокай (Швіндін), Каплун, Хоменко, Мусієнко, Островський, Іващенко, Батрак (Харченко), Кононенко.
Суддя: Мулиндін (Кременчук)
21 червня. Градизьк. 150 глядачів.
Юнаки — 2:0.

Гра між Темпом та ”Харчовиком” проходила в напруженій боротьбі. В першій половині зустрічі гравці господарів нічого не змогли вдіяти з захистом гостей, а ”Харчовик” в одній з атак використав свій шанс, Володимир Бган підключився до атаки і відкрив рахунок.

Із початком другого тайму гравців ”Темпу” стало на одного більше – це арбітр Мулиндін став симпатизувати господарям (в складі яких і так багато кременчужан), з їхнього боку він не помічав грубощів і нецензурних лайок, суддя втратив контроль над грою в одному з епізодів коли гравець ”Темпу” \”зніс\” Костянтина Кононенка. На полі зав\’язалась невелика сутичка в кінці якої захисник Градизька плюнув в обличчя Сергія Островського, але арбітр закрив на це очі (в Європі за такий вчинок не тільки б показали червону картку, а й дискваліфікували гравця на декілька матчів). Після цього уболівальник (колишній гравець ”Темпу”) господарів, як навіжений вибігав до краю поля і погрожував гостям, цитую: \”Нехай знімають ”Темп” з чемпіонату, але ви звідси не виїдете\”. Цікаво, що записав до протоколу інспектор матчу (теж із Кременчука)? І все ж більше нагод забити мали гості, не використали свої нагоди – Островський, Іващенко, Кононенко. ”Темп” у кінці матчу виконав два стандарти, другий досить сумнівний і здобув ”заслужену” перемогу.

Після такого безладу на футбольних полях Полтавщини ”Харчовик” свої матчі буде знімати на відео, хтозна, можливо, це завдасть тільки шкоди, але потрібно щось робити…

Микола Швіндін

Погода