Новини - 20-04-2010, 12:04 - sasa 223

Три медалі з першого етапу

У Києві відбувся перший етап чемпіонату України зі спортивного орієнтування бігом – у спринті. на цих стартових у цьому сезоні змаганнях спортсмени Полтавщини завоювали три нагороди.

Золоту медаль серед жінок-ветеранів виборола Надія Сердюк. яка на дистанції орієнтувального спринту 1,4 км фінішувала з результатом 9 хвилин 42 секунди. Також наші земляки вибороли дві бронзові медалі. Вони дісталися Олександру Рогатньову (вікова група Ч16), який на дистанції 2 км 325 м показав результат 10 хвилин 04 секунди і Валерій Береговий (Ч35), який на дистанції 2 км 650 м показав результат 12 хвилин 34 секунди. Крім цього цілий ряд наших земляків-орієнтувальників у різних вікових групах фінішували серед десяти кращих.

Також за крок від п\’єдесталу пошани орієнтувальники Полтавщини були в естафеті (Мікс110) – 4 місце у складі: Юлія Бовт, Валерій Береговий, Руслан Ніколаєнко. Також 4 місце в естафеті (Мікс16) посіли наші земляки: Андрій Семенець, Ірина Матяш, Сергій Симоненко. А ще були 5 місце в естафеті Мікс21 і 6 місце в Мікс18. У командному естафетному заліку орієнтувальники Полтавщини посіли 9 місце, набравши 153 залікових очка. А за підсумками командної боротьби в особистих змаганнях на всіх спринтерських дистанціях першого етапу чемпіонату України орієнтувальники першої збірної Полтавщини посіли 10-е командне місце (215 очок), а збірна Полтавської області-2 фінішувала на 31-у командному місці (14 очок).