Останні новини - 30-10-2015, 01:10 - sasa 220

У чвертьфіналі Кубка України Ворскла зіграє із Шахтарем

Результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка України

Полтавська Ворскла на цій стадії змагань двічі зустрінеться з донецьким Шахтарем. Що цікаво, то кубкова доля вже вп\’яте зводить біло-зелених із гірниками. У сезоні 1994/95 на стадії 1/8 фіналу Шахтар двічі обіграв полтавців – 1:0 (у Полтаві) та 8:0 (у Донецьку). У сезоні 1996/97 помаранчево-чорні теж подолали ворсклян на стадії 1/4 фіналу – 0:0 у Полтаві та 2:1 у Донецьку. Сезон 2007/08 теж стадія чвертьфіналу і знову загалльна перемога на боці донеччан – 3:0 у Полтаві та 1:1 – у Донецьку. І лише в сезоні 2008/09 Ворскла подолала Шахтар і не просто перемогла а здобула Кубок України. Фінальний поєдинок у Дніпропетровську приніс мінімальну перемогу біло-зеленим – 1:0, а єдиний гол забив нинішній наставник Ворскли Василь Сачко.

Усі пари 1/4 фіналу Кубка України:

\”Ворскла\” Полтава – \”Шахтар\” Донецьк
\”Олександрія\” – \”Динамо\” Київ
\”Волинь\” Луцьк – \”Зоря\” Луганськ
\”Сталь\” Дніпродзержинськ – \”Дніпро\” Дніпропетровськ

Чвертьфінальна стадія складається з двох матчів. Перші матчі (базовий день 3 грудня) відбудуться на полі \”несіяної\” команди. У матчі-відповіді (базовий день 2 березня 2016 року) – відповідно, господарем стане \”сіяна\”. Щонайменше за 12 діб до кожної базової дати Дирекція Прем’єр-ліги визначить конкретні дні проведення та час початку матчів.