Першість Полтавщини - 09-10-2011, 11:10 - sasa 172

У глобинському дербі переміг Градизьк

9 жовтня двома поєдинками стартував 19 тур чемпіонату області з футболу, матчі якого пройшли під акомпанемент дощу. Серед когорти найсильніших відзначимо один «невиїзд» і перемогу у глобинському дербі одноосібного лідера змагань. Таким чином \”Темп\” зробив ще один значний крок до здобуття вперший в своїй історії звання чемпіона Полтавщини. У трьох заключних поєдинках команді з Градизька достатньо набрати 4 очка аби достроково оформити чемпіонство.

«Темп» (Градизьк) – ФК «Глобине» 2:1. Цей поєдинок викликав жвавий інтерес серед уболівальників. На місцевому стадіоні зібралася велика кількість уболівальників. Вже на 5-й хвилині зустрічі гравець ФК «Глобине» Руслан Лісняк несподівано виводить гостей вперед – 1:0. Через декілька хвилин його ж збиває у штрафній голкіпер господарів Олександр Гринько. «Стовідсотковий пенальті!» – подумали тренер і гравці глобинської команди. Але свисток кременчуцького арбітра промовчав… Потім господарям вдалося спочатку зрівняти рахунок (відначився Євген Данилейко), а згодом і вирвати бажану перемогу завдяки влучному пострілу Вадима Воронченка.

Після закінчення поєдинку граючий тренер глобинців Валерій Чорноус зізнався: «Гра була рівною. Ми першими забили швидкого м’яча, а подвоїти рахунок нам не дали судді з Кременчука – там було явне порушення правил у карному майданику голкіпером проти нашого нападника. Вкотре дивуюся несправедливим діям арбітрів області…».

«Псел» (Гадяч) – «Колос» (Кобеляки) 2:1. У цьому матчі господарі ледве добилися перемоги на останніх хвилинах поєдинку. В цілому ж, кобеляцька команда діяла на полі протягом всього матчу злагодніще, грамотніше і краще ніж господарі, які у домашній зустрічі продемонстрували як не потрібно грати у футбол. Першими забили колосівці – голом на 56-й хвилині відзначився Євген Молочай. І вкотре, тримаючи переможний пульс на ході поєдинку, «Колос» не зміг втримати перевагу. Спочатку зрівняв рахунок Олександр Овдієнко, а за три хвилини до фінального свистка Юрію Киричку вдається забити переможного м’яча – 2:1 на користь гадяччан.

«Колос» (Дмитрівка) – ФК «Пирятин» + : -. Цей матч не відбувся через банальну причину – пирятинці не прибули у Дмитрівку Кременчуцького району. Ось що повідомив атору цих рядків наставник ФК «Пирятин» і голова районної Федерації футболу Сергій Плетінь: «Не змогли ми поїхати до Дмитрівки через відсутністю коштів на поїздку. Так сталося, що сьогодні команда дорослих і юнаків грає, як кажуть, «у борг». Судіть самі: щоб здійснити двома «маршрутками» футбольну подорож під Комсомольськ нам потрібно «не багато-не мало», а 2400 гривень…Цього дня таких коштів у мене не було. Щодо двох останніх домашніх матчів чемпіонату проти «Темпу» (16 жовтня) і ФК «Глобине» (23 жовтня), то ми приймемо суперників у Пирятині «у всеозброєнні»…

«Колос» (Зіньків) – «Локомотив» (Гребінка) – : +.

Два інші матчі 19 туру выдбудуться наступної середи 12 жовтня: ФК «Лубни» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) і ФК «Миргород» – «Молодь-Школа-інтернат № 1» (Полтава).