- 14-09-2015, 11:09 - sasa 144

У Кременчуці провідні дзюдоїсти України боролися за призи космонавта Олексія Леонова

У Кременчуці відбувся традиційний всеукраїнський турнір із дзюдо на призи нашого земляка – легендарного космонавта Олексія Леонова.

Тут конкуренція серед відомих дзюдоїстів України була настільки гострою, що представники Полтавщини у першості серед чоловіків перемогли у 2-х вагових категоріях із 7-ми. Дві перемоги святкували кременчужани – Андрій Бурдун (до 66 кг) і Микола Картошкін (понад 100 кг). Полтавець Геворг Геворгян став срібним призером, у фінальному поєдинку (до 81 кг) він програв Віталію Гунченку (Одеса).

Переможці та призери турніру на призи Олексія Леонова 2015 року:

до 60 кг
1. Борис Іщук (Луцьк)
2. Дмитро Бородін (Дніпропетровськ)
3. Єгор Зубков (Полтава) і Василь Сампан (Світловодськ)

до 66 кг
1. Андрій Бурдун (Кременчук)
2. Денис Біліченко (Дніпропетровськ)
3. Олег Овчаренко (Львів) і Роберт Гасанагаєв (Харків)

до 73 кг
1. Максим Кобак (Луцьк)
2. Владислав Анісімов (Дніпропетровськ)
3. Віктор Меленевський і Олександр Макуха (обидва – Київ)

до 81 кг
1. Віталій Гунченко (Одеса)
2. Геворг Геворгян (Полтава)
3. Валентин Скрипник і Владислав Шеверун (обидва – Дніпропетровськ)

до 90 кг
1. Сергій Попов (Дніпропетровськ)
2. Віктор Ільчук (Львів)
3. Євген Катаєв (Дніпропетровськ) і Артем Гуляєв (Харків)

до 100 кг
1. Олексій Філатов (Суми)
2. Олександр Романюк (Хмельницький)
3. Олександр Миндила (Харків) і Юрій Коськін (Луцьк)

понад 100 кг
1. Микола Картошкін (Кременчук)
2. Федір Панько (Дніпропетровськ)
3. Олександр Чайковський і Леонід Гасюк (обидва – Київ).

Традиційний турнір у Кременчуці на призи космонавта Олексія Леонова входить до числа найрейтинговіших національних змагань, на яких дзюдоїсти-переможці виборюють також звання майстрів спорту.