Першість Полтавщини - 12-10-2011, 09:10 - sasa 220

У \”Лубен\” уже як мінімум бронза

Сьогодні були зіграні два останніх матчі 19 туру 68 чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд першої ліги. Цікаво, що всі чотири зустрічі, включаючи і юнацькі склади команд, завершилися з однаковими рахунками – 0:0 і 2:0.

ФК «Лубни» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 2:0 (1:0).
Лубни. 12 жовтня. Стадіон «Центральний». +16С. 115 глядачів
Судді: О. Кулик, Ю. Юрченко, А. Павлюченко (усі – Лубни).
Делегат-інспектор: В. Наритник (Кременчук).
ФК «Лубни»: Четверіков, Бортнік, Величко, Морозюк (Гайдук, 46), Шоха, Гришанович (Пархоменко, 75), Кухта, Козлов, Бараннік, Нечипоренко, Хоменко. Тренер: А. Гришанович.
ДЮФШ ФК «Ворскла»: Романовський, Панасенко, Омельченко, Томенко, Пустовіт, Шмиголь, Дьяченко (Токарь, 81), Саркисян, Нікітін (Вигулярний, 67), Кравченко (Бірюк, 49), Мартинюк. Тренер: В. Букатов.
Голи: Хоменко (45, 72).

Це був 113 за ліком поєдинок чемпіонату області, в якому один з претендентів за нагороди приймав резервістів полтавської «Ворскли». Перед грою у тренера господарів Анатолія Гришановича, як і завжди, були проблеми зі складом – два ведучі гравці команди були прооперовані. Це досвідчений Андрій Загоруйко і юний Сергій Сергієнко. Крім того з різних причин не змогли взяти участі у матчі Олексій Головко, Валерій Якуба, Роман Романенко, Руслан Годунов, Богдан Ліхтанський і Максим Морозенко. Звичайно. Лубенці і цим бойовим складом прагнули якомога швидше забити такі потрібні м’ячі. З девятої по одинадцяту хвилину вони могли відзначитися голами, принаймні, тричі. Найбільше уболівальники загуділи тоді, як після чудового проходу справа Антон Кухта видав вивірений пас до штрафного майданчика і Василь Бараннік «примудрився» з двох метрів від воріт пустити м’яча вище поперечини. Також не змогли забити Юрій Хоменко і Дмитро Нечипоренко. А перший небезпечний момент біля воріт лубенців виник на 33 хвилині, коли Олександр Пустовіт несподівано завдав потужного удару, м’яч після якого пройшов поряд зі стійкою. Також міг забити і ворсклянин Олексій Дьяченко. І все ж футбольна фортуна при великій перевазі у грі посміхнулась господарям і на останній хвилині першого тайму невтомний Юрій Хоменко, пройшовши з чудовим дріблінгом по правому краю, влучно пробиває повз голкіпера полтавців – 1:0. Друга половина зустрічі розпочалася знову з атак лубенців – двічі на ударну позицію біля воріт виходив Дмитро Нечипоренко і в обох випадках схибив. У середині тайму знову подвоїв перевагу забитим м’ячем кращий бомбардир команди Юрій Хоменко. Один з лідерів чемпіонату муніципальний ФК «Лубни» здобув не легку але потрібну чергову перемогу і за три тури до завершення змагань забронював собі, як мінімум, бронзові нагороди. При цьому домашні матчі в лубенців вже закінчилися, а залишилися два важкі вояжі до Глобиного (16 жовтня) і Гадяча (23 жовтня). Щоб здобути «срібло» чемпіонату-2011 підопічним Анатолія Гришановича достатньо у цих виїзних поєдинках набрати 4 очки, але це зробити буде дуже важко…

Юнаки: 0:0. Це своєрідна сенсація, адже один з головних претендентів на юнацьке «золото» чемпіонату полтавська «Ворскла» втратила очки у грі з аутсайдером. Щодо того, що лубенська команда, як кажуть, «пасе задніх» у турнірній таблиці юнаків, то відзачимо, що у складі ворсклян у цьому матчі грало п’ятеро (!) вихованців Лубенської ДЮСШ – Олександр Брага, Сергій Бувалець, Станіслав Лозицький, Дмитро Петренко і Данило Крохмальов. Як повідомив старший тренер юнацьких складів «Ворскли» Олександр Єжаков,  ще один здібний лубенець Василь Головяк не зміг взяти участі у цьому поєдинку (травма). Тому юні лубенці, поки що, не претендують на нагороди змагань, а лише поставляють здібні «футбольні кадри» до головної ворсклянської футбольної школи області. Так і потрібно!

ФК «Миргород» – «Молодь-Школа-інтернат № 1» 2:0. Гра була майже рівною, за невеликої переваги миргородської команди. А перший гол глядачі побачили на 55 хвилині, на якій миргородець Андрій Небрат видав чудовий пас Сергію Халяві, який не схибив – 1:0. Господарі подвоїли рахунок коли вже миргородський арбітр Сергій Яценко вже поглядав на свій секундомір. Відзначився голом Микола Дяченко після передачі Олександра Осипенка – 2:0. Це була перша перемога підопічних Миколи Крамаренка у другому колі чемпіонату. Юнаки: 0:0.