- 29-11-2010, 12:11 - sasa 169

У Лубнах грали ветерани

У Лубнах фінішував міський турнір серед ветеранів футболу (вік 35 і старші), в якому переконливу перемогу здобула команда «Райз-Максимко».

Завершився міський ветеранський турнір з міні-футболу, в якому боротьбу вели сім команд. Результати матчів останніх двох турів такі: «Амнезія» – «Автомобіліст» +:-, «Гармонія» – «Колос» 8:2, «Комсомолець» – «Райз-Максимко» 0:4, «Колос» – «Комсомолець» 0:6, «Автомобіліст» – «Гармонія» 0:7, «Дюна-Ветеран» – «Амнезія» +:-.

7. «Дюна-Ветеран»          1         0     11        18:73           3
Переможцями змагань стали ветерани «Райз-Максимка» з граючим тренером Юрієм Тютюнником. Команду у всіх змаганнях підтримує генеральний директор ПрАТ «Райз-Максимко» Юрій Колесник. Срібні нагороди отримали гравці «Амнезії» (граючий тренер Анатолій Сірик). Визначені кращі футбольні виконавці турніру: Володимир Малих («Раз-Максимко») – кращий гравець, Віктор Олексюк («Амнезія») – воротар, Олександр Біленко («Комсомолець») – бомбардир, який забив 26 м’ячів. Переможець, призери та кращі гравці турніру отримали медалі, грамоти і цінні призи, які вручав новий мер Лубен Олександр Грицаєнко. Також цінним подарунком відзначений і найстарший учасник ветеранських змагань 68-річний Микола Наталенко з команди «Автомобіліст».