- 31-07-2009, 09:07 - sasa 215

У молоді нічия

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) 2:2 (0:0)
Голованьов 76, Громов 80 – Картушов 50, Овчинніков 90+3
Першість молодіжних команд. 3 тур, 31.07.2009, п’ятниця, 17:00. Стадіон \”Лтава\”, Полтава
«Ворскла»: Яковченко, Матвєєв, Пєсков – к(Карпов 79), Зоря, Момот
(Субочев 65), Громов (Тарганчук 87), Вечурко (Голованьов 60), Безус
(Бойко 46), Локтіонов (Козлов 46), Ільчиш, Кунєв.
«Шахтар»: Тетенко, Олійник, Клименко, Ковальов, Ракицький, Гречишкін,
Фомін (Федотов 80), Полянський – к, Ілюк, Насібулін (Овчинніков 46),
Картушов.
Попередження: Матвєєв 65.

Молодіжні команди полтавської «Ворскли» та донецького «Шахтаря» зіграли результативну нічию – 2:2 на оновленому стадіоні «Лтава».
У першому таймі гри на оновленому стадіоні «Лтава» (з’явилися трибуни на 650 місць, роздягальні та адміністративні кімнати) перевага була у донеччан, але втілити її у гол вони не змогли. На 5 хвилині другого тайму Єгор Картушов дальнім ударом відкрив рахунок у матчі, але «Ворскла» 25 хвилинами потому його зрівняла. Громов пройшов лівим флангом, вийшов один на один із голкіпером, обвів того, але його удар у порожні ворота заблокував захисник. Та на добивання встиг Голованьов і відновив статус-кво. За десять хвилин до закінчення часу полтавці навіть вийшли вперед – Громов тепер уже реалізував свою можливість, забивши зі штрафного. Та за кілька секунд до фінального свистка (суддя додав три хвилини, котрі команди вже переграли) після подачі штрафного у тисняві Овчиннікову вдалося проштовхнути м’яч у ворота Яковченка. 2:2 – зовсім не мирна нічия. Цікаво також відзначити, що на трибунах разом із вболівальниками перебували гравці основи, а на протилежному їх краї – Микола Павлов із блокнотом.