- 06-12-2010, 12:12 - sasa 189

У Полтаві стартував новий хокейний сезон

У Полтаві розпочався перший хокейний турнір цієї зими.

Участь у змаганнях приймають сім колективів серед яких три представляють обласний центр, дві команди з Кременчука та по одній команді з Котельви та Стасів. Фаворитом турніру є ХК “Кременчук” – один з лідерів аматорського хокею не лише Полтавщини, а й України. Конкуренцію йому складуть дві місцеві хокейні дружини ХК “Полтава-1” та ХК “Космос”. Саме з ними кременчужани й грали матчі другого та третього туру. І обидві гри склалися приблизно однаково для хокеїстів з наддніпрянського міста. У грі проти “Космосу” ХК “Кременчук” програвав 0:4, але переломив хід гри і святкував перемогу 5:4.
У недільній зустрічі з першою командою “Полтави” гості міста знову були у ролі наздоганяючих. Дві шайби Ельдара Махмудова і блискуча гра голкіпера полтавчан Кулика дозволила їхній команді піти на першу перерву з перевагою у дві шайби. Другий період пройшов з точністю до навпаки. Тепер двічі закинули кременчужани, тим самим залишивши питання про переможця на третій період. Лічені секунди пройшли з початку заключної частини гри як знову “Полтава” вийшла вперед. Команди по черзі могли відзначатися, але прекрасно грали голкіпери, а коли вони були безсилі, то каркас воріт ставав надійним помічником воротаря. Вболівальники з півдюжини разів чули брязкіт металевих воріт. На восьмій хвилині знову рахунок зрівняв Лозовський. За дві хвилини Пустовіт робить рахунок 4:3 на користь полтавчан, але знову закидає Лозовський. Вирішальними стали останні хвилини зустрічі, коли кременчужани отримали чисельну перевагу. За чотири хвилини до закінчення Лозовський відправив переможну шайбу у ворота Кулика.

Результати матчів:
1 тур
ХК Котельва – Старт (Стасі) – 2:10 (Бурковський, Зінченко – Конопльов-3, Геращенко, Віктор Смутко-2, Калюжний-2, Бабак, Обора), ХК Полтава-1 – ХК Полтава-2 – 7:2 (Дружинін, Махмудов-4, Кушко, Костев – Носенко-2), ХК Кременчук – ХК Кремінь (Кременчук) – 11:6 (Мазур, Нагирняк, Сердюк-2, Лозовський-3, Мазурець, Кумейський-3 – Авдонін-2, Шевченко, Булах, Матусевич-2).

2 тур
ХК Кременчук – ХК Космос – 5:4 (Лозовський-2, Нагирняк, Яцуха, Десятніков – Ковальов, Гришко, Майборода-2), Кремінь – Старт – 6:7 (Павлюк, Тертичний, Озеров, Папушин, Хромцов, Пасквиткин – Конопльов-2, Геращенко-2, Василь Смутко, Бабак, Бойко), ХК Полтава-1 – ХК Котельва – 23:0 (Дружинін-2, Дудка-4, Махмудов-3, Пустовіт, Татаринов, Марусич-4, Киричек-2, П.Ротань-3, Костев, Кушко-2

3 тур
ХК Полтава-2 – ХК Котельва – 12:8 (Нагорний-2, Данилов, Носенко, Бабенко-2, Микитенко-2, Войко, Романовський-3 – Гриценко-2, Войтенко, Зінченко-2, Кашуба, Колончук, Комаров), ХК Кременчук – ХК Полтава-1 – 5:4 (Олійник, Лозовський-3, Кумейський – Махмудов-2, Дружинін, Пустовіт)