- 07-09-2015, 11:09 - sasa 186

У Полтавському напівмарафоні переміг Артем Казбан з Дніпропетровська

На центральних вулицях нашого міста відбувся \”Полтава Нова пошта напівмарафон\”, до програми якого входили й інші дистанції.

У головному старті – на дистанції напівмарафону (21 кілометр 97,5 метра) переміг Артем Казбан з Дніпропетровська, який фінішував з результатом – 1 година 13 хвилин 42,08 секунди (у середньому кожен кілометр напівмарафонської дистанції він долав за 3 хвилини 29,57 секунди). Артем Казбан – унікальний легкоатлет, який виборював нагороди чемпіонатів України, починаючи з бігу на 800 метрів, а також – 1500, 3000, 5000, 10000 метрів. Срібним призером \”Полтава Нова пошта напівмарафон\” став сучасний лідер марафону Полтавщини Яків Савченко – він фінішував з результатом – 1 година 15 хвилин 12,19 секунди. Незадовго до цього полтавець Яків Савченко був призером міжнародного Харківського марафону \”Визволення\”. Бронзовим призером напівмарафону в Полтаві став Андрій Павелко (Харків) – 1 година 19 хвилин 12,16 секунди.

Переможців в інших номінаціях можна було спрогнозувати заздалегідь. З бігу на 10 км переміг полтавець Олександр Лещенко – 34 хвилини 55,20 секунди. Олександр уже завойовував медалі чемпіонатів України саме з бігу по шосе на 10 км. Призерами також стали полтавці, які раніше виборювали медалі чемпіонатів країни з кросу, бігу на середні дистанції та бігу на 3000 метрів з перешкодами: срібним – Олександр Маслак (35:01,83), бронзовим – Антон Чепіжний (35:05,44).

В естафеті з напівмарафону перемогли стаєри \”Кременя\” (Кременчук) – 1 година 16 хвилин 06,58 секунди. Бігуни \”Кременя\” вже не перший рік не мають собі рівних в Україні саме в естафетах з напівмарафону та марафону – вони перемагають практично в усіх національних турнірах, до яких включено естафети на довгих дистанціях. Срібними призерами в естафеті стали легкоатлети Харкова, бронзовими – бігуни команди \”Run Base\” (Київ).