Мотобол - 21-09-2010, 11:09 - sasa 19

Українці — найсильніші в Росії, а росіяни стануть найсильнішими в Україні?

Українці — найсильніші в Росії, а росіяни стануть найсильнішими в Україні?

У вирішальну стадію входять мотобольні чемпіонати в європейських країнах. Чемпіоном Росії вже стала команда \»Металург\» (Видне), у складі якої виступають лідери цієї команди — вихованці української мотобольної школи з Полтавщини Олексій і Володимир Сосницькі та Геннадій Миць. А в чемпіонаті України, як прогнозують фахівці, цього року переможцем стане \»Союз-3\» (Єнакієве), за який будуть грати чемпіони Європи у складі збірної Росії Сергій Крошка і Антон Гусєв.

ЛІДИРУЄ «АНТРАЦИТ»

\»Союз-3\», як і \»Поділля\» (Кам\’янець-Подільський), ще не розпочав грати в цьогорічному чемпіонаті України. Ці дві команди долучаться до змагань уже цього тижня. А тим часом зіграно вже ряд матчів: минулого тижня \»Антрацит-1\» (Кіровське) знову переміг \»Схід\» (Вознесенськ) — на його полі — 3:1. Перед тим у рідних стінах \»Антрацит-1\» виграв у \»Сходу\» з мінімальним рахунком — 1:0, і здавалося, що на полі суперника гра буде ще складнішою. Так воно і було, адже після другого періоду рахунок був — 0:0. А в третьому періоді розігралися наші земляки — вихованці вишняківської \»Ниви\», гравці збірної України Іван Костюк та Володимир Бойко (забив 2 м\’ячі). А після завершального, четвертого періоду рахунок був 3:1 на користь \»Антрацита-1\», який виступає поки що без втрат і очолює турнірну таблицю чемпіонату України. З урахуванням того, що цього сезону \»Поділля\» гратиме без жодного легіонера, слід очікувати, що головна боротьба за звання чемпіона України 2010 року розгорнеться у матчах земляків з Донецької області — команд \»Антрацит-1\» і \»Союз-3\» (Єнакієве), за який гратимуть перспективні гравці збірної Росії. Щоб стати чемпіонами України?

ПРИЗЕРИ ЄВРОЛІГИ ВЖЕ ВИЗНАЧИЛИСЯ?

У другому турі фіналу чемпіонату Східноєвропейської ліги з мотоболу, матчі якого відбулися в білоруському місті Лунінець, змагалися лише три клуби з п\’яти команд-фіналістів. У матчах між ними зафіксовано такі результати: \»Металург\» (Видне, Росія) — \»Комета\» (станиця Кущовська, Росія) — 9:2, \»Металург\» — \»Полісся\» (Лунінець, Білорусь) — 10:3, \»Полісся\» — \»Комета\» — 3:8. Команді \»Автомобіліст\» (станиця Кірпільська, Росія), яка не з\’явилася в Лунінець, зараховано технічні поразки (0:3) у матчах другого туру. Становище команд після двох турів: \»Металург\» — 12 очок, \»Комета\» — 8, \»Полісся\» — 4, \»Автомобіліст\» — 0. Попереду ще три тури фінального турніру Східноєвропейської ліги, але фахівці прогнозують, що серед лідерів вже не відбудеться ніяких змін.

ПРОЩАЛЬНИЙ МАТЧ ЦАРЬОВА

Стало відомо, що 5 жовтня у місті Коврові відбудеться прощальний матч легендарного радянського і російського мотоболіста Олександра Царьова, якому того дня виповниться 55 років. Видатний спортсмен, який часто забивав фантастичні м\’ячі й на полтавському мототреці в Розсошенцях, планує 5 жовтня організувати товариський матч \»Ковровець\» (Ковров) — збірна мотобольного світу. Володимир Царьов був багаторічним капітаном збірної СРСР і Росії, і лише після свого 50-річного ювілею він передав капітанську пов\’язку збірної Росії нашому земляку, вихованцю мотобольної школи команди \»Нива\» (Вишняки) — Володимиру Сосницькому.

ХТО ПЕРШИМ ЗАБ\’Є 100 М\’ЯЧІВ?

Статистики підрахували, що у нинішньому сезоні, який ще не завершився, кращим бомбардиром Європи може стати або голландець Мілл Лойманс, або росіянин Сергій Крошка. На кінець минулого тижня в активі Лойманса було 95 забитих м\’ячів (24 — у матчах чемпіонату Європи, 46 — у чемпіонаті Німеччини і 25 — у чемпіонаті Голландії), а на рахунку Крошки — 93 (10 у матчах чемпіонату Європи, 73 — у чемпіонаті Східноєвропейської ліги і 10 — у матчах Кубка Росії). Напевно, вже цього тижня хтось із них першим подолає бар\’єр у 100 забитих за сезон м\’ячів.

Цікаво, що першим європейським мотоболістом, кому пощастило за один сезон здолати \»бар\’єр\» у 100 м\’ячів, був легендарний гравець полтавського \»Вимпела\», нині вже покійний, Валерій Кудінов, який в усіх офіційних матчах зіркового сезону полтавської команди (1973 рік) вразив ворота суперників 106 разів!

ЯКА КОМАНДА НАЙСИЛЬНІША В ЄВРОПІ?

Також статистики підрахували, що на кінець минулого тижня найбільш ефективною клубною командою Європи є \»Металург\» (Видне, Росія), лідерами якого протягом останнього десятиріччя є вихованці мотобольної школи Полтавщини, багаторазові чемпіони Європи Олександр і Володимир Сосницькі та Геннадій Миць. Цього сезону \»Металург\» поки що має 100% набраних очок — він зіграв 31 матч і здобув 31 перемогу! На другій позиції у цьому неофіційному рейтингу \»Ньовілль\» (Франція) — 98% набраних очок (у 21 матчі — 20 перемог і 1 нічия), на третій позиції — \»Пума\» (Куппенхайм, Німеччина) — 83% набраних очок (у 21 матчі — 17 перемог, 1 нічия і 3 поразки).

Погода