Останні новини - 09-01-2013, 03:01 - sasa 183

Україна – в півфіналі меморіала Гранаткіна!

Збірна України U18 перемогою завершила груповий раунд Меморіалу ім. В. Гранаткіна. У третьому турі групи «А» суперниками українців була команда з Азербайджану. Саме між цими командами вирішувалася доля першого місця у квартеті, адже в активі азербайджанців також було 4 очки.

Стартові хвилини матчу запам’яталися серією неточних пасів як у однієї, так і у іншої команди. Проте, саме українці намагалися продемонструвати комбінаційний футбол. А гравці з Азербайджану, завдяки індивідуальним діям, намагалися створити небезпеку біля воріт українців. Найбільша небезпека біля воріт Сарнавського була з боку нападника азербайджанців Насирлі. Але саме українці на 20-й хвилині матчу − після розіграшу штрафного − відкрили рахунок. Це нападник «синьо-жовтих» Артур Міронян по чудовій траєкторії переправив головою м’яч у ворота азербайджанського воротаря. Безкомпромісна гра переросла у невелике зіткнення між гравцями у середині першого тайму, після чого арбітр матчу Артем Чистяков роздав чималу кількість жовтих карток. Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги українців − 1:0.

Початок другого тайму пройшов за незначної переваги українських суперників, які намагалися зрівняти рахунок. На активні дії своїх однолітків підопічні Олександра Петракова відповіли голом гравця харківського «Металіста» Сергія Сизого. За кілька хвилин після забитого м’яча, отримавши другу жовту картку, у складі українців був вилучений Дмитро Луканов. Відсутність гравця українці змогли нівелювати вдалою грою у захисті, і самі створили ряд небезпечних моментів, щоб забити третій м’яч. Найкращу можливість змарнував півзахисник донецького «Шахтаря» В’ячеслав Танковський, який пробив головою трохи вище воріт після подачі кутового. Отже, посівши перше місце у своїй групі збірна України вийшла до півфіналу Меморіалу Валентина Гранаткіна, де її суперником буде переможець групи «В». Матч відбудеться 11-го січня.

Україна: Сарнавський, Ткачук, Шевчук, Танковський (Полегенько 83), Луканов, Габелок (КРАВЧЕНКО 46, Качабара 70), Радченко (Завійський 90), Міранян (Яремчук 74), Чумак, Сизий (Яструб 88), Соболь.

25 хвилин у переможному матчі за збірну України зіграв ворсклянин Дмитро Кравченко.