- 25-10-2010, 11:10 - sasa 183

Усе вирішить останній тур

Відбулися матчі передостаннього, 21 туру, першості Полтавщини серед команд другої ліги група «А».

У Глобиному зустрілися лідери місцевий футбольний клуб та «Зоря». Гра проходила в рівній боротьбі. В середині другого тайму господарі відкрили рахунок, гості розпочавши з центру відразу його зрівняли. Кінцівка зустрічі пройшла за переваги «Зорі», але надійно зіграв воротар глобинчан. Отже, нічия, і тепер для того, аби здобути перемогу в групі глобинчанам у заключному поєдинку достатньо зіграти внічию в Семенівці.

У Червонозаводському «Харчовик»  завдав поразки одному з лідерів Катюші – 3:0. По грі рахунок повинен бути ще більшим, але заводчани не використали багато можливостей,  а гості за 90 хвилин так нічого і не створили біля чужих воріт. Тож основні події відкладаються на останній тур.

Харчовик Червонозаводське – Катюша Тополеве – 3:0 (2:0)