Новини - 02-11-2010, 11:11 - sasa 20

Успішний старт

Успішний старт

Команда \»Енергія-УАБС\» (Полтава-Суми) успішно стартувала у першому турі клубного чемпіонату України 2010/2011 серед команд чоловічої Суперліги з настільного тенісу.

У Донецьку в 9-ти матчах першого туру наші земляки здобули 7 перемог і зазнали двох поразок. \»Енергія-УАБС\» перемогла \»Пасс-Авто\» (Чернігів), \»Грету\» (Дружківка), ЛВУФК-СКІФ (Львів), ХАРП (Харків), \»Будінвест\» (Суми), \»Коктем\» (Казахстан) та іншу полтавську команду ПНТУ (у цьому полтавському дербі \»енергетики\» виграли — 4:0). А дві поразки полтавці і сумчани зазнали у матчах з господарями першого туру — донецьким командами НОРД (1:4) і \»Донбас-ТПК\» (2:4). Зі старту чемпіонату турнірну таблицю очолили НОРД — 18 очок, \»Донбас-ТПК\» — 17 і \»Енергія-УАБС\» — 16 очок.

Другий тур у чоловічій Суперлізі проходитиме практично у рідних для полтавців стінах — у Сумах, на початку грудня. Минулого року полтавська \»Енергія\» виступала самостійно (без \»союзу\» з сумчанами) і вперше в історії завоювала срібні медалі клубного чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги.

Погода