Міні-футбол - 20-03-2010, 08:03 - sasa 88

В очікуванні \”золотого\” матчу

В очікуванні \”золотого\” матчу

Інтрига в цьогорічній зимовій першості Кобеляк з міні-футболу продовжує «закручуватися». Цілком ймовірно, що для визначення переможця двом командам доведеться зіграти додатковий «золотий» матч.

У всякому випадку, на такий розвиток подій дуже сподіваються представники і футболісти принаймні двох команд-учасниць — кобеляцьких «Маленьких сов» і «Буциків». Звичайно ж, спортсмени не лише мріють про подібний розклад, вони ще й докладають максимум зусиль для того, щоб стати учасниками «золотого» матчу.

Так, 13 березня «Буцики» зробили ще один впевнений крок до перемоги в турнірі. Цю команду не даремно вважають справжньою сенсацією цьогорічної першості Кобеляк. Ось уже другий тур поспіль вона очолює турнірну таблицю. Напередодні 8 березня «Буцики» зійшлися у надпринциповому поєдинку із «Маленькими совами». Це був феєричний матч. Обидві команди зіграли у, так званий, відкритий футбол, без зайвих помислів про оборону. І в результаті «розписали» супербойову нічию — 7:7.
А через тиждень центральним поєдинком туру стала зустріч тих же «Буциків» із «Проциками». Нагадаємо, що останні стали єдиним колективом, який здолав незмінного фаворита цих змагань кобеляцький «Колос». А «Буцики», в свою чергу, цій команді програли.

Розпочався матч дуже обережно. Хвилин десять йшла гра, як кажуть, без воріт. Футболісти максимально зосереджено грали в обороні, сподіваючись на помилку суперників. Досвідчений воротар «Проциків» Микола Варич суворими окриками постійно зупиняв своїх захисників, коли ті йшли в атаку. Він знав, що супершвидкі нападники «Буциків» можуть покарати за найменшу недбалість. Подальший розвиток подій показав, що Варич мав рацію. В блискавичній контратаці форвард «Буциків» Володимир Калюжний відкрив рахунок. Він же забив і другий гол. Після цього ігрова перевага «Буциків» стала досить суттєвою. До того ж, зазнав травми і покинув поле нападник «Проциків» Дмитро Лісний.

У другому таймі команда Богдана Фоміна грала розкуто, у своє задоволення. Вдало увійшов у гру захисник Володимир Перебийніс. Він не лише відпрацьовував в обороні, а й забив два голи. Дуже цікавим став п’ятий гол, забитий «Буциками». Їх воротар Олександр Комісарчик, відбивши м’яч, провів його через все поле, аж до воріт суперників, і віддав точну передачу на Володимира Калюжного. А той, у своєму фірмовому стилі, елегантно і технічно розвів воротаря і м’яч по різних кутках воріт. Це вже був третій гол Калюжного у цьому матчі. «Процики» спромоглися лише на гол престижу, який забив… Микола Варич. У другому таймі ветеран перекваліфікувався з воротаря на форварда. Загальний рахунок гри 6:1 на користь «Буциків».

Вже після матчу Богдан Фомін, який організував цю команду, висловив припущення, що доля турніру вирішиться саме в «золотому» матчі між його колективом і «Маленькими совами». Але це може статися лише в тому випадку, коли «Сови» в останньому турі змагань виграють у «Колоса». А от чи погодяться з усіма цими теоретичними розкладами «колосяни»? Адже доля перемоги залежить і від них.

Ігор ФІЛОНЕНКО
«ЕХО з регіону»

Погода