Стрічка новин - 14-11-2021, 05:11 - admin 1559

В якому складі Україна завершуватиме відбір на ЧС-2022

В якому складі Україна завершуватиме відбір на ЧС-2022

Виконуючий обов’язки головного тренера Збірної України з футболу Олександр Петраков оприлюднив список гравців, яких викликано до тренувального табору. В озвученій заявці є несподівані рішення, зокрема, повернення Руслана Малиновського, Дениса Гармаша та Віктора Коваленка. Всього до заявки на вирішальний у відборі матч з Боснією та Герцеговиною потрапили 25 гравців.

Сміливі рішення від Петракова

Наразі збірна України знаходиться в групі у такій ситуації, що не все залежить від наших футболістів. Після 7 проведених матчів Україна має 9 очок та посідає друге місце в групі D, однак третє місце ділять збірні Фінляндії та Боснії. В останніх по 7 очок і 1 гра в запасі. Тому очевидно, що останній відбірковий матч, який наша команда проведе у листопаді, потрібно вигравати.

Тренерський штаб це розуміє, тому в заявці відбулись певні зміни, якщо порівнювати з жовтневими матчами. Так, 16 листопада на поле доволі несподівано можуть вийти:

  • хавбек італійської «Аталанти» Руслан Малиновський, котрий пропускав останні матчі через конфлікт з Петраковим. Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що немає стосунку до цього примирення і що сторони самостійно вирішили всі розбіжності;
  • півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш, який востаннє грав за збірну ще в 2017 році. Гравець отримував виклик і на жовтневі матчі проти Фінляндії та Франції, однак не зміг взяти участь у них через ушкодження;
  • півзахисник італійської «Спеції» Віктор Коваленко, який пропускав кілька попередніх зборів.

Цікаво, що в порівнянні з вересневими прогнозами фінішу нашої команди у відбірковому етапі ЧС-2022, шанси українців вийти з групи зросли з 7 до 10%. Ймовірність того, що Україна збереже другу позицію в групі зросла з 23 до 35%. Такої думки притримуються, наприклад, аналітики компанії Gracenote та експерти інформаційного сервісу Ruthenos, де, зокрема, зібрана вся інформація про казино Золото Лото.

Крім того, Петраков визначився і з резервним складом. Всього до нього увійшло 8 гравців, які готові у потрібний момент поповнити основний склад команди. На цей раз із основного в резервний склад тренер відправив захисника Віктора Корнієнка, півзахисників Сергія Булецу та Ігоря Харатіна.

Планується, що збір розпочнеться 8 листопада. Спочатку команду зберуть у Києві, а на наступний день відправляють до Одеси. Там збірна України вже 11 листопада проведе товариський матч з Болгарією, а 16-го листопада – вирішальний поєдинок проти збірної Боснії та Герцеговини. 

Погода