Інтерв'ю гравців, тренерів - 21-09-2013, 09:09 - sasa 35

Вадим Сапай: Вже двічі обігравав Шахтар

Вадим Сапай: Вже двічі обігравав Шахтар

Захисник Ворскли Вадим Сапай поспілкувався з прес-службою ПЛ перед виїзним поєдинком з «Шахтарем».

 

− Вадиме, чи є хвилювання напередодні зустрічі з чинним чемпіоном України?

− Проти лідерів завжди грати важко. У той же час це приємно. Є і позитивний момент − повна впевненість у тому, додатково налалаштовуватись на подібних суперників немає сенсу. Це для всіх і так дуже серйозний подразник. Хвилювання присутнє іноді саме в очікуванні гри, але з першим дотиком до м’яча воно зникає − ти весь поринаєш у футбол.

 

− Що скажеш про «Шахтар», який зараз посідає, може, трохи незвичне місце?

− А чи потрібно щось говорити про таку команду? 4-й рядок на сьогодні − це не показник. Куди більш адекватною оцінкою буде перемога донеччан у стартовому матчі чергового розіграшу Ліги Чемпіонів. А те, що були у них окремі невдачі на внутрішній арені, то на сьогодні мені це видається збігом обставин.

 

− Чи спостерігав за матчем найближчого суперника в Іспанії? Які головні складові перемоги української команди над «Реалом Сосьєдадом»?

− Звичайно, дивився ту зустріч. Вважаю, вирішальними стали індивідуальна майстерність, зокрема, можу виділити Алекса Тейшейру та Дугласа Косту, а також вміння розпорядитись тими моментами, що створюються. Іншими словами, дався взнаки вищий клас «Шахтаря».

 

− Які у тебе враження від минулих ігор проти «Шахтаря»?

− У складі «Ворскли», сподіваюсь, що ще буде нагода порадіти за підсумком таких зустрічей. А от, виступаючи за «Оболонь», вже двічі обігравав донеччан. Це, поза всякими сумнівами, пам’ятні події для будь-якого футболіста.

 

− «Ворскла» з початку нового сезону забивала в абсолютно всіх зустрічах…

− Це пов’язую з приходом нового головного тренера. Ми граємо в атакувальний футбол − таке кредо Василя Сачка. Тому більше забиваємо і більше пропускаємо. Одразу перелаштуватись під нову тактику не так просто. Але не збираємось відсиджуватись в обороні і проти лідерів.

 

− До початку нинішнього сезону ти не забивав на рівні Прем’єр-ліги. За проведені 9 турів вже маєш 2 результативні удари, гольові передачі…

− Це також тренерська вимога − більше підключатись фланговим захисникам до командного наступу. Якщо це приносить користь, значить, таке бачення правильне.

 

− Вже двічі поспіль вдома ви рятуєтесь від поразки на останніх хвилинах. Після таких ігор чого більше − радощів від проявленого характеру чи думок про втрачені очки?

− Ці зустрічі складались для нас драматично. Спочатку вигравали, потім програвали. Мабуть, більше запам’ятовується остання дія, адже все вирішує загальний результат. Отже все, що відбувається перед фінальним свистком, виходить на перший план.

 

− У гостях досі «Ворскла» не програвала, вдома виходить гірше. Чому так?

− Виходить, що на чужому полі нам грати легше. Це важко пояснити, але зараз факти саме такі, і з ними важко сперечатись.

 

− Чи були якісь зміни під час підготовки до «Шахтаря»?
− Ні, не відходили від перевіреного плану. У складі також навряд чи відбудуться значні перестановки − готуються всі ті виконавці, які виходили на поле минулого тижня.

 

УПЛ

Погода