Новини - 17-08-2015, 09:08 - sasa 150

Іван Іванов – четвертий на етапі Кубка Європи з триатлону

Черговий етап Кубка Європи з триатлону відбувся у межах гірського озера Егірдір (Туреччини), яке розташоване на висоті 917 метрів над рівнем моря.

Полтавець Іван Іванов у першості серед чоловіків-еліта (32 учасника) фінішував на 4-му місці з результатом – 2 години 01 хвилини 54 секунди. Дистанцію плавання 1500 метрів наш земляк здолав за 20 хвилин 07 секунди (на переодягання з плавання до велогонки затратив 30 секунд), велогонка 40 км – 1 година 06 хвилин 40 секунд (переодягання від велогонки до бігу – 30 секунд), біг 10 км – 34 хвилини 10 секунд.

Десять кращих на етапі Кубка Європи в Егірдірі отримували призовий бонус. За 4-е місце на фініші Іван Іванов заробив 625 євро. Переміг на цьому етапі Денис Васильєв (Росія) – 2:00:38 (його бонус – 1562,5 євро), другим фінішував Олексій Сюткін (Україна) – 2:01:20 (1250 євро), третім – Володимир Турбаєвський (Росія) – 2:01:44 (937,5 євро). Ще один українець Данило Сапунов фінішував на 6-му місці й заробив 437,5 євро.