Новини - 05-06-2011, 11:06 - sasa 170

Іван Іванов – переможець Кубка України

Майстер спорту з Комсомольська, член збірної України Іван Іванов переміг у місті Южному  в турнірі Кубка України з триатлону серед чоловіків.

На трасі змагань (плавання – 800 метрів, велогонка – 20 км, біг – 5 км) наш земляк фінішував першим з результатом – 54 хвилини 25 секунд. В окремих видах його час був таким: плавання – 10 хвилин 12 секунд. велогонка – 28 хвилин 32 секунди, біг – 15 хвилин 41 секунда. Наступного дня у Южному вже відбувався чемпіонат України з триатлону на суперспринтерській дистанції (плавання – 300 метрів, велогонка – 8 км, біг – 2,5 км). У суперспринті Іван Іванов фінішував на 4-му місці з результатом – 25 хвилин 32 секунди. Та саме у чемпіонаті гарно виступили інші спортсмени Полтавщини. Так збірна юніорів нашої області у командній першості завоювала срібну медаль з часом – 1 година 25 хвилин 11 секунд. До її складу входили 3 атлети, які в особистій першості фінішували у чільній десятці спортсменів: Ярослав Озюменко (7 місце), Ярослав Глухов (8 місце) і Максим Коваленко (10 місце). А збірна юніорок Полтавщини у складі: Валерія Ткаченко, Кристина Короткова і Анастасія Гетьман у командній першості вибороли бронзову медаль із загальним результатом – 1 година 46 хвилин 17 секунд, повідомляє кореспондент \”ПС\” Ігор ЧЕРЧАТИЙ.