Прес-конференції - 15-09-2013, 10:09 - sasa 29

Василь Сачко: Хто не б\’є по воротах — той не забиває

Василь Сачко: Хто не б\’є по воротах — той не забиває

Післяматчева прес-конференція наставника ворсклян

Був дощ, але — для обох команд. Севастополь — вельми непоганий колектив, по грі я не можу пред\’явити претензій свої хлопцям. Вони старалися, віддавалися, і в кінці матчу проявили характер і таки забили. Скажу, що на поразку ми не награли точно.

— Проясніть ситуацію з Яховічем. Що у нього за дискваліфікація? Ви про неї знали?
— Так ми про це знали. Яховіч — гравець Ворскли, і ми його підписали не на одну гру. Ми дивимося в майбутнє: Яховіч через кілька матчві з\’явиться, і ви його побачите. У нас і Янузі пропускав матч через дискваліфікацію. Кадрові проблеми є, і це дає про себе знати, було пошкодження у Кривошеєнка також .

— Враховуючи таку погоду, ви давали вказівку бити здалеку?
— Звичайно, про це говорили і перед грою. За будь-якої можливості треба наносити удари по воротах. Хто не б\’є по воротах — той не забиває. В кінці гри погода вже занадто заважала нам, м\’яч застрявав, не летів так, як треба. Але я не звинувачую погоду, адже вона була однакова для всіх. Севастополь — відмінна команда, з молодими і досвідченими гравцями. Мені дуже шкода, що ми сьогодні не виграли, але і поразки теж не заслужили.

— Що сталося з Кривошеєнко? І як вам Маркоскі на правому фланзі?
— Іван отримав травму на тренуванні, у нього проблеми з коліном, тому на деякий час він випав. Сподіваюся, скоро повернеться. Відносно Маркоскі — ви вірно помітили — він грав сьогодні справа. І у Громова до того ж було невелике ушкодження, але мені довелося випустити його на поле. Він прислухався до мого прохання, вийшов і забив гол. Я радий за цього хлопця. Йован ж зіграв непогано. Ставимо на гру тих гравців, які є.

— Вам не здається, що Дедечко трохи перехвалили після перших трьох матчів?
— Я не хочу це обговорювати, говорити щось погане. Денис намагається, він професіонал. Я бачу, як він працює на тренуваннях, і не можу його дорікнути в тому, що він десь недопрацьовує. Сьогодні команда допустила помилки, через які нам забили голи. Ми будемо дивитися, розбиратися, вкажемо на ці помилки. Денис хороший футболіст  як і всі у нас. Він займається своєю справою професійно. А злети і падіння бувають у всіх. Хоча я не кажу, що у Дениса зараз спад.

— Питання про Шахтарі. Ваші враження про гру цієї команди? Як ви плануєте вибудовувати гру з донеччанами?
— У нас є тиждень, ми добре підготуємося, і ви все побачите. Я не буду говорити, що ми піднесемо сюрпризи Шахтарю, але ми вийдемо і будемо грати  Проаналізуємо матчі Шахтаря, свої помилки і будемо грати. А зараз я не хочу бігти попереду паротяга і щось коментувати.

— Ви задоволені грою тих футболістів, які не так часто грають в основному складі, але сьогодні вийшли на поле?
— У мене немає претензій до жодного футболіста. У мене є претензії до допущених помилок, які призвели до голів у наші ворота. Ми їх обов\’язково розберемо. А щодо самовіддачі, малюнка гри — я задоволений. Хлопці грали, бігли вперед, хотіли забити. У нас так кілька ігор: забиваємо в потрібний момент, і це дуже радує. Я підкреслю, що команда проявляє характер, вона хоче добивати свого! Може, не все виходить, але вона хоче. Ми не можемо грати тільки в обороні, відбиваючись. Ось, зіграли б 0:0, і що далі? Ви ж мені питання будете задавати: де гра? Де голи? Де моменти? Ми біжимо, хочемо забивати, створювати моменти і їх реалізовувати. Звичайно, якщо бігти вперед, то можна і ззаду помилятися. Але ми хочемо грати на атаку. Таке наше тренерське бачення. Вибачте …

— У вас був на перегляді лівий захисник…
— Він відмінний хлопець, хороший футболіст, але на сьогоднішній день покинув розташування команди. Ми побажали йому удачі і розлучилися.

Погода