Прес-конференції - 16-05-2015, 08:05 - sasa 38

Василь Сачко: Сьогодні знаковий день

Василь Сачко: Сьогодні знаковий день

Головний тренер Ворскли Василь Сачко дав прес-конференцію після матчу проти Іллічівця

– Хочу почати з того, що сьогодні знаковий день. Це символічно, що після виходу в фінал Ліги Європи Дніпра у нас тут матч у Дніпропетровську. Це велика перемога для всієї України. Ми заїхали в місто і тут прямо запах переможця. Приємно було гуляти містом, і тільки чути розмови, що про перемогу Дніпрі. Ми приєднуємося до привітань, і будемо вболівати за вас у фіналі.

Що стосується сьогоднішньої гри, то ми, звичайно, їхали сюди за перемогою. Хтось міг подумати, і в пресі писали, що буде легка гра для нас. Але нагадаю, що саме Іллічівець відібрав у нас два очки в Полтаві і ми знали, що легкої прогулянки у нас тут не буде. Так, ми знаємо, що тут в клубі проблеми, але є хлопці молоді, непоступливі, і у багатьох з них є майбутнє. У першому таймі ми повинні були забивати, але нас переслідував якийсь рок, невезіння. Першими пропустили, потім відігралися. Непросто було грати у другому таймі.

Я дуже радий за Олега Міщенка, який після травми ніяк не міг увійти в колію, але сьогодні зумів принести нам перемогу. Не хочу скаржитися, але ми звикли до іншого полю. Нам потрібно швидке поле, а це не дозволяло нам грати в звичний футбол. В цілому, привітав хлопців з перемогою. Для нас зараз головне – три очки.

– Ви готові до єврокубків?
– Зараз не хочеться про це говорити. Теоретично є Металіст, у якого залишився непоганий календар. Поки нічого не буду говорити, не хочу бігти попереду паровоза. Якщо ми туди потрапимо в єврокубки, то і будемо розмовляти

Погода