Прес-конференції - 26-04-2015, 04:04 - sasa 36

Василь Сачко: У другому таймі – ми не грали по рахунку

Василь Сачко: У другому таймі – ми не грали по рахунку

Післяматчева прес-конференція наставника біло-зелених.

– На мій погляд, грали дві рівних команди. Волинь заслуговує на повагу. Ми добре готувалися до цієї гри. Вивчали відеоматеріали та останні матчі суперника. Волинь грає гостро та агресивно, останній матч із Динамо це довів. До першого голу наш суперник, можливо, навіть більше контролював м’яча. Для нас важливо було забити, ми використали свої можливості Це, можна сказати, переломний момент. Здобули перевагу та подвоїли її. У другому таймі – ми не грали по рахунку, не плутайте будь-ласка. Мови про те, що ми будемо грати від оборони, не йшла. Ми грали як ніколи дисципліновано на це був зроблений акцент. У другому таймі Ворскла мала кілька можливостей забити, але не пощастило. У цілому, я хочу відмітити командні дії. Виділяти окремо когось я б не став. Хочу зробити акцент на командних діях. Ми старалися грати компактно – це і принесло результат. Вітаю своїх футболістів та дякую вболівальникам за підтримку.

– Ви обіграли свого учителя, які враження?
– Я б не хотів говорити про враження. До Віталія Володимировича я ставлюся з повагою, як до людини та тренера. Бажаю, щоб у них у команді все налагодилося. Я зичу їм добра. А про свої враження, я б зараз не став говорити.

– Що сталося з Дедечком?
– Він перед грою отримав травму. Лікарі боролися до останнього, щоб він зміг грати. Але у нас, добре, що було ким замінити.

– Перспективи Янузі в полтавській Ворсклі?
– Ми чекаємо на його відновлення, він вже приступив до кросових занять. Він працює, старається. Перспективи у нас – працювати далі, щоб всі були здорові та закінчити чемпіонат.

– А де Січкарук?
– Він теж травмований, але серйозніше – проблеми з коліном. Зараз тренується з дублем і лікарі “шаманять” над ним, щоб він відновився якомога швидше. А чого ви все про травмованих питаєте? (сміх у залі – авт.).

Погода