Прес-конференції - 26-02-2017, 08:02 - Націоналіст 137

Василь Сачко: «Установки притискатися до своїх воріт не було»

Василий Сачко

Головний тренер «Ворскли» після поєдинку відповів на запитання журналістів.

– Так виходить, що вже третій рік поспіль ми відновлюємо чемпіонат матчем з «Шахтарем». «Гірники» в черговий раз нас проекзаменували. Звичайно, прикро пропускати на останніх хвилинах. Однак, варто віддати належне супернику, який заслужив цю перемогу. Сьогодні були різні швидкості. Витримати такий натиск протягом 90 хвилин нам було дуже складно. Якщо в першому таймі ми ще якось справлялися, то після перерви в кінці кінців не витримали. Вітаємо «Шахтар» з перемогою.

– У складі змінилося багато футболістів. Кого з новачків ви б виділили?

– Я б не став говорити окремо про когось. Відзначив би команду в цілому. Ми прекрасно розуміли, що граємо з класним сильним суперником. Тому на першому місці у нас була дисципліна і самовіддача. Ми шукали свій шанс на контратаках, зуміли в підсумку забити. У другому таймі у нас менше виходило, оскільки не вистачило сили і глибини запасу. У той же час ті заміни, що зробив «Шахтар», дозволили йому, навпаки, додати в темпі. У «Ворскли» ж такої можливості немає.

– Чи не здається вам, що команда дуже рано села в оборону?

– У перерві ми просили хлопців не звертати уваги на рахунок. Але суперник змусив нас відійти назад. «Шахтар» і в першому таймі потужно грав, а в другому ще більше додав. Ми розуміли, що після прикро програного поєдинку в Лізі Європи потрапимо під серйозний прес, оскільки «гірникам» необхідно було реабілітуватися перед уболівальниками. Для них ця перемога була важливіше. Установки притискатися до своїх воріт не було, але нас стали покидати сили, і ми перестали витримувати заданий суперником темп. Футболісти «Шахтаря» краще готові до таких швидкостей, та й самі гравці помайстерінше будуть.

– В кінці минулого року ви були незадоволені роботою Дмитра Хльобаса. Як думаєте, він в змозі замінити кращого бомбардира команди Юрія Коломойця, який відновлюється після травми?

– Я ніколи не говорив, що у нас хтось краще, а хтось гірше. Всередині колективу ми аналізуємо роботу кожного, вказуємо на помилки. Сьогодні Хльобас намагався, він намагався створювати тиск, хоча йому, як і всім, було нелегко. Проте він забив важливий м’яч, як для себе, так і для команди. Ми на нього розраховуємо. Дмитро – класний футболіст. Як, втім, і всі інші наші хлопці.

Погода