Прес-конференції - 17-03-2014, 08:03 - sasa 35

Василь Сачко: Все покаже кінець чемпіонату. Від цього залежатиме подальша доля Ворскли і її майбутнє

Василь Сачко: Все покаже кінець чемпіонату. Від цього залежатиме подальша доля Ворскли і її майбутнє

Головний тренер полтавської Ворскли Василь Сачко прокоментував минулий поєдинок проти луганської Зорі:

– У першому таймі ми створили кілька моментів, в яких повинні були забивати, але, на жаль, цього не сталося. Пропустили м\’яч, могли пропустити ще. Були допущені помилки, багато браку. Але було й багато пристрасті, бажання. Вважаю результат закономірним. Ворскла буде крокувати далі. Так, ми не виграли, але і не програли.

– Маркоскі грав в Харкові, але не грав сьогодні. Ви віддали перевагу Громова, який відновився після ушкодження. Як вважаєте, можливо, допоміг би нам у цій грі?
– Артем гравець трохи іншого плану. Він швидше. Тому і вирішили надати місце в складі йому. Він діяв непогано, агресивно, включав швидкість. У нас тільки відновився чемпіонат. Попереду ще багато ігор.

– Які ваші перші враження після Турсунову?
– Санжар дуже добре влився в наш колектив. Крім того, що він хороший футболіст, він ще й прекрасна людина. Тому на адаптацію йому не знадобилося багато часу. Що стосується гри, то Турсунов відіграв непогано, але віримо в те, що він може ще краще. В цілому, задоволені його діями.

– Ворскла задоволена роботою на трансферному ринку цієї зими? Чи Все задумане вдалося втілити в життя?
– От коли Мессі гратиме за Ворсклу, тоді можна сказати, що всі плани вдалося втілити. Це питання не може закінчуватися. Воно завжди в дії. Ми дивимося гравців. Не тільки Ворскла хоче когось запросити. Гравець сам теж повинен виявляти бажання грати за нашу команду. Ми переглянули низку футболістів у цей зимовий період. Деяких не афішували. З ким-то просто вели переговори. Продовжуємо працювати далі. Тут будуть з\’являтися нові футболісти. Є рамки, в які треба вписуватися. Чи задоволені ми? Покаже час.

– І Ворскла і Зоря бореться за Єврокубки. На ваш погляд, наша команда готова до такого складного випробування, як Ліга Європи?
– Ніхто не кричить і не заявляє, що ми рвемося в Єврокубки. Перед нами поставлено завдання, показувати хороший футбол, і рости як футболістам, так тренерському штабу, так і клубу. Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Все покаже кінець чемпіонату. Від цього залежатиме подальша доля Ворскли і її майбутнє.

– Ворскла взимку підписала також і воротаря. Чи бачите ви його в основному складі? Якщо так, то чим він краще Непогодова?
– Кожен футболіст, який нами підписаний, складає конкуренцію. Звичайно, ми на нього розраховуємо. Існує таке слово, як конкуренція. У Ворсклі, на жаль, не завжди це було так, як треба. Хто буде стояти на воротах. Або Богуш або Непогодов. У нас ще є Ткаченко, Козаків. Розраховуємо на всіх.

Хочу подякувати всіх тих, хто підтримував Ворсклу. Весь наш клуб за мир і порядок в країні. За те, щоб ніхто не втручався у наше життя, і не навчив нас, як жити.

Погода