Останні новини - 22-03-2011, 06:03 - sasa 18

Вазген Манасян розпочинає \»кочегарити\» з ташкентським \»Локомотивом\»

Вазген Манасян розпочинає \»кочегарити\» з ташкентським \»Локомотивом\»

Відомий на всьому пострадянському просторі футболіст Вазген Манасян, який у свої кращі роки грав за \»Памір\» (Душанбе), завершував, як відомо, свою професійну кар\’єру у складі полтавської \»Ворскли\».

 

І свою тренерську кар\’єру він розпочинав саме на Полтавщині. Готуючи тут перспективних футболістів, Вазген Манасян також грав за футбольні команди ветеранів з Полтавщини, приводив до успіхів на всеукраїнській арені молодіжні збірні області та аматорські команди до перемог у чемпіонатах Полтавщини. Деякий час очолював \»Сталь\» із Дніпродзержинська.
На початку 2011 року йому запропонували очолити в Узбекистані команду \»Локомотив\» (Ташкент). Перед відомим полтавським тренером поставлено завдання — повернути \»Локомотив\» до вищої ліги чемпіонату Узбекистану. Для цього у команди є міцна фінансова база, гарний стадіон. Збори підопічні Манасяна провели в Арабських Еміратах. До складу своєї команди тренер запросив сина Арсена, який виступав у складі \»Енергії\» з Нової Каховки. Клуби вирішили між собою усі трансферні питання і наразі Арсен Манасян підписав із ташкентцями повноцінний контракт.

Минулого року ташкентські залізничники посіли передостаннє, 13-е місце у вищій лізі і залишили елітний дивізіон (у 2009 році вони були на 6-му місці). Наступного тижня Вазген Манасян на чолі \»Локомотива\» офіційно дебютує у першості Узбекистану — 31 березня залізничники у матчі 1-го туру прийматимуть на своєму полі іншу ташкентську команду — \»Октепа\». У першості країни команда Вазгена Манасяна гратиме у зоні \»Схід\», де її суперниками будуть інші 10 клубів: \»Гулістан\», \»Олтиарик\», \»Октепа\» (Ташкент), \»Касансай\», \»Спартак\» (Ташкент), \»Пахтакор\» (Чуст), \»НБУ-Азія\» (Ташкент), \»Янгієр\», \»Дурмєнь\» (Ташкентська обл.) і \»Атласчі\» (Маргілан). А 30 квітня Вазген Манасян офіційно дебютує у Кубку Узбекистану, коли його \»Локомотив\» зіграє на виїзді перший матч 1/16 фіналу у місті Галляарал з \»Динамо-Галлакор\».

Ігор ЧЕРЧАТИЙ

Погода