- 03-10-2011, 10:10 - sasa 165

Важкі перемоги лідерів

На вихідних були зіграні чотири поєдинки чемпіонату області серед команд першої ліги, в яких було забито 15 м\’ячів. Відзначимо непрості перемоги лідерів, домашню \”осічку\” залізничників та \”голевий прорив\” пирятинців.

\”Колос\” (Кобеляки) – ФК \”Лубни\” – 1:2. Один з лідерів чемпіонату –  \”Лубни\” грали у Кобеляках. За певних обставин лубенська команда, яка претендує на нагороди змагань, поїхала на виїзний поєдинок без запасних гравців (чому – нехай \”розбирається\” у цьому керівництво команди). Відкрили рахунок гості – м\’яч забив юний Сергій Сергієнко. Потім іще до перерви колосівцю Сергію Данильченку вдалося зрівняти рахунок – 1:1. Лубенська команда могла забити не одного м\’яча, але цього дня гравцям не щастило. Другий тайм пройшов за переваги кобеляччан, які домінували на полі. Але за 15 хвилин до фінального свистка нападнику лубенців Дмитру Нечипоренку вдалося забити переможного мяча – 2:1 на користь підопічних Анатолія Гришановича, які цього дня грали у такому складі: Макаренко, М. Гришанович, Величко, Бортнік, Пархоменко, Кухта, Гайдук, Нечипоренко, Козлов, Сергієнко, Хоменко.

\”Локомотив\”  –  \”Псел\” – 0:0. Центральним поєдинком туру вважалося протистояння у Гребінці, де місцевий \”Локомотив\” приймав непоступливу команду \”Псел\” із Гадяча. Як зазначив тренер господарів Сергій Симоненко, для його підопічних це був важкий поєдинок. А нічия – гідний результат, адже у \”Локомотива\” ряд гравців були травмовані. Протягом матчу могли відзначитися голами обидві команди, але в одних епізодах надійно грали воротарі, а в інших – нападникам не щастило у завершенні атак. У підсумку – нульова нічия, яка більше влаштувала гадяцьку команду.

\”Пирятин\” – \”Миргород\” – 7:0. \”Гольовий бенефіс Романа Кирпиченка\” – так можна назвати підсумок поєдинку в Пирятині, де підопічні Сергія Плетіня екзаменували одного з аутсайдерів змагань. Протягом усіх 90 хвилин матчу була повна перевага на боці господарів поля, у складі  яких були відсутні полтавські \”легіонери\”. Глядачі на стадіоні стали свідками голів на будь-який смак – п\’ять разів відзначився забитими м\’ячами півзахисник пирятинців Роман Кирпиченко і ще по одному разу – Андрій Букша і Олег Буримський.

\”Темп\” – \”Колос\” (Дмитрівка) – 3:2. Зустріч лідера видалася напруженою, цікавою та багатою на забиті м\’ячі. \”Нам просто не пощастило. Ми повинні були перемагати господарів\”, – так прокоментував підсумок поєдинку один із наставників \”Колоса\” Анатолій Базавлук. Адже при рахунку 2:2 досвідчений гравець гостей Олександр Михайлик, вийшовши віч-на віч із голкіпером господарів, змарнував свій шанс. У підсумку – важка перемога \”Темпа\”. У переможців голами відзначилися Юрій Безверхий, Валерій Скляренко і Кирило Смірнов. У колосівців голи забивали Олександр Михайлик і Павло Ракша.
Ще один поєдинок 18 туру буде зіграно у середу. ФК \”Глобине\” прийматиме ДЮФШ ФК \”Ворскла\”.

12 Колос З (Зіньків) 18 0 2 16 2 – 28 2

Результати матчів юнацьких складів: \”Колос\” (Кобеляки) – ФК \”Лубни\” – 5:2, \”Локомотив\” (Гребінка) – \”Псел\” (Гадяч) – 0:2, ФК \”Пирятин\” – ФК \”Миргород\” – 0:2, \”Темп\” (Градизьк) – \”Колос\” (Дмитрівка) – 2:2.