Першість Полтавщини - 20-05-2012, 10:05 - sasa 184

ФК «Лубни» (Лубни) – «Псел» (Гадяч) 3:2 (1:1).
Судді: О. Барило, Д. Мерсіянов, А. Гончаренко ( усі – Полтава).
ФК «Лубни»: Болюх, Гайдук, Дудка (Личман), Бараннік, Гришанович, Загородній, Козлов, Загоруйко (Бойко), Шевченко, Сергієнко, Хоменко. Тренер: А. Гришанович.
«Псел»: Сухно, Негреєв, Скоропис (Черевко), Ткаченко, Попович, Падалка, Киричко, Кузуб (Кійко). Іщенко, Костенко (Жмурко), Шийка (Захарченко). Тренер: Ю. Киричко.
Голи: Козлов (26), Бараннік (52), Гайдук (78) – Шийка (42), Попович (49).
Юнаки: 4:2.

За всіма показниками футбольних канонів це був найнапруженіший, найбагатший на забиті м’ячі та найвидовищніший поєдинок третього туру, в якому глядачі стали свідками п’яти голів різного смаку, декількох попереджень і одного вилучення, а також словесних нападів з обох сторін на арбітрів поєдинку. Адже в Лубнах зустрічалися команди, які після двох турів мали лише по одному очку. Хоча фаворитом цього цікавого протистояння був ФК «Лубни», але з перших хвилин матчу і до середини першого тайму домінували гості, особливо, в центрі поля.

Перший голевий момент лубенці створили на 20 хвилині, коли нападник Валентин Шевченко ударом зі штрафного влучив у поперечину воріт. А рахунок відкрив юний Максим Козлов, який після флангового пострілу його колеги вдало його замкнув – 1:0. Перед перервою гості зрівняли рахунок – відзначився голом Віктор Шийка. Після відпочинку глядачі стали свідками несподіваного і чудового забитого м’яча у виконанні Андрія Поповича, який зумів «за шиворот» юному голкіперу Владиславу Болюху відправити смугастого в сітку воріт господарів. Далі півзахиснику лубенців Василю Баранніку вдалося зрівняти рахунок – 2:2.

А само завершення поєдинку пройшло найцікавіше: на 77 хвилині недозволеним прийомом збивають у штрафній лубенця Сергія Сергієнка і один з ветеранів команди господарів Сергій Гайдук з одинадцятиметрової позначки не зміг переграти юного воротаря гостей Ігоря Сухна. Але вже через 40 секунд(!) після цього Сергій Гайдук під час чергової атаки господарів проривається у карний майданчик і влучним ударом виводить свою команду вперед – 3:2 на користь господарів. Важлива перемога ФК «Лубни», який набирає 4 очки після трьох турів змагань. Наступний матч (4 тур) лубенці зіграють 25 травня на виїзді проти ФК «Глобине».

Першість Полтавщини - 23-09-2010, 10:09 - sasa 184

Матчем  у Гадячі стартував минулої середи 19 тур чемпіонату області серед команд першої ліги.

Місцевий «Псел» вдома не залишив жодних шансів аутсайдеру змагань «Молоді-Педуніверситет» (Полтава). Як повідомив начальник гадяцької команди Анатолій Близнюк, перевага досвідчених господарів поля над молодими гостями була відчутною. Вона втілилася у чотири забитих м’ячі – відзначилися Едуард Ткаченко, Іван Бражник, Сергій Кузуб і Сергій Гриценко. Після цієї перемоги «Псел» з 37 очками впритул наблизився до гребінківського «Локомотиву», який йде у турнірній таблиці четвертим.

За іншим сценарієм відбувався поєдинок вже 21 туру в Лубнах, де місцевий ФК «Лубни» приймав команду ДЮФШ ФК «Ворскла» з Полтави. Ці колективи повинні були зустрітися 6 жовтня, але матч перенесли. Господарі першими повели в рахунку – вперше відзначився за нову команду Дмитро Дубницький. Потім лубенський нападник Дмитро Нечипоренко подвоїв рахунок. У другому таймі юні ворскляни відчайдушно захищалися, будуючи гру на контратаках, під час однієї з яких відквитали м’яча. Наприкінці поєдинку суперники обмінялися голами. У підсумку – важка перемога підопічних Анатолія Гришановича – 3:2.