- 02-06-2011, 11:06 - sasa 146

Важка перемога \”Псла\”

Як і завжди, у середу двома матчами розпочався шостий тур чемпіонату області серед 12 команд першої ліги.

У Кобеляках  місцевий «Колос», який нещодавно був «битий» лубенською командою, зустрічався з ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава). Відкрив рахунок у матчі досвідчений Сергій Лупинос і господарі вийшли вперед. Юні ворскляни його зрівняли, але у другому таймі колосівці забили переможний м’яч – 2:1 на користь господарів. Відзначився голом Антон Кухта.

В іншому протистоянні у селі Климівка під Полтавою «Молодь-Школа-інтернат № 1» приймала одного з лідерів першості гадяцький «Псел». Матч пройшов за переваги гостей, але завдяки неякісному футбольному полю гадячани змогли відзначитися лише наприкінці зустрічі. Н 88-й хвилині зі штрафного удару переможний гол провів Анатолій Скоропис – 1:0 на користь команди «Псел».